در پایان بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر ،تیم پاینخت نشین لوازم خانگی کن توانست با کسب ۴۱ امتیاز در اولین حضور خود،عنوان نایب قهرمانی را کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران، بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر (G1) با حضور ۲۰ تیم از کشورهای ایران (۲ تیم)، افغانستان (۳ تیم)، پاکستان (۳ تیم)، روسیه (۲ تیم) عراق (۲ تیم)، لوکزامبورگ، سوریه، سیشل، عمان، یونان، آذربایجان، هند و ارمنستان به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در سالن «سیدرسول حسینی» شهر ساری برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها در ۸ وزن (۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم) و به مدت دو روز برگزار شد که در پایان تیم لوازم خانگی کن در اولین حضور خود در این رقابت ها با یک مدال طلا، ۲ نقره، دو برنز و ۴۱ امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

گفتنی است سه هوگوپوش شایسته استان تهران ،بهزاد ایلخانی از تیم لوازم خانگی کن در وزن ششم عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد،محمد رضا اینالو از تیم لوازم خانگی کن مدال نقره وزن هفتم را بدست آورد و امیر حسین امیدی در وزن ششم از تیم شهرداری ساری در جایگاه دوم ایستاد.

این دوره از مسابقات G1 بود و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

پرینت از مطلب