رقابت‌های قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان «جام سفیر کره‌جنوبی» در دو گروه زنان و مردان از ۱۱ آبان‌ماه طی ۴ روز و در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران و به نقل از فدراسیون تکواندو، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در گروه زنان و چهلمین دوره این رقابت‌ها در گروه مردان با عنوان «جام سفیر کره‌جنوبی از ۱۱ آبان‌ماه به مدت ۴ روز در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می‌شود.

ثبت‌نام برای حضور در این رقابت‌ها از روز شنبه – ۲۸ مهرماه آغاز می‌شود و تا روز شنبه – ۵ آبان‌ماه ادامه دارد.

رقابت‌های گروه زنان در اوزان فرد (۴۶-، ۵۳-، ۶۲- و ۷۳- کیلوگرم) روز جمعه – ۱۱ آبان‌ماه و در اوزان زوج (۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۷۳+ کیلوگرم) روز شنبه – ۱۲ آبان‌ماه برگزار می‌گردد.

همچنین مبارزات گروه مردان در اوزان فرد (۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم) روز یکشنبه – ۱۳ آبان‌ماه و در اوزان زوج (۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۷+ کیلوگرم) روز دوشنبه – ۱۴ آبان‌ماه پیگیری خواهد شد.

همچنین رقابت‌های قرآنی برگزار می‌شود که مدال‌های کسب شده در آن در رده‌بندی تیمی محاسبه می‌گردد. مسابقات در بخش دختران به صورت ترتیل همراه با ترجمه اجمالی و در گروه پسران در بخش صوت و لحن همراه با ترجمه اجمالی پیگیری خواهد شد.

گفتنی است؛ در سال جاری مسابقات رده سنی امید برگزار نمی گردد.

انتهای پیام /

print