با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو اعزامی به مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان دختر، ترکیب تیم اعزامی به این رقابت‌ها مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی دانشجویان در گروه دختران برگزار و در نهایت ترکیب تیم اعزامی به بیست و نهمین دوره رقابت‌های قهرمانی دانشجویان جهان مشخص و اعلام شد.
تیم‌ملی دانشجویان دختر در این رقابت‌ها با ۴ تکواندوکار حضور پیدا می‌‌کند که با اعلام ندا زارع سرمربی این تیم ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۵۷- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۶۷- کیلوگرم و فاطمه مصطفائی در وزن ۷۳- کیلوگرم موفق شدند جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب نمایند.
هوگوپوشان با هدایت ندا زارع به عنوان سرمربی و آزاده یاسایی به عنوان مربی تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌‌کنند.
لازم به ذکر است در بخش پومسه نیز “مهدی جمالی در بخش «انفرادی» “و “مهدی جمالی و امیررضا مهربان” در بخش «تیمی» در این رقابتها حضور خواهند داشت.
گفتنی است؛ بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان از تاریخ ۲۸ مردادماه تا ۸ شهریورماه سال‌جاری به مدت ۱۱ روز در کشور چین تایپه برگزار می‌شود.

print