در پایان مسابقات قهرمانی جام توابع نوجوانان پسر استان تهران،تیم شهریار جام قهرمانی را بدست آورد،شمیرانات نایب قهرمان و شهرقدس سومی را تصاحب کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛رقابتهای قهرمانی جام توابع پسران پایتخت،به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن،با حضور ۱۵۹ هوگوپوش در قالب ۱۹ تیم پنجشنبه چهارم بهمن ماه در خانه تکواندو فدراسیون به میزبانی هیات تکواندو شهرستان شمیرانات برگزار شد .
در پایان این رقابتها،تیم شهریار با کسب ۵۹ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد،شمیرانات با کسب ۴۹ امتیاز نایب قهران شد،شهرقدس با ۴۵ امتیاز سومی را به خود اختصاص داد و اسلامشهر با ۴۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد.
در این رقابتها ۱۹ تیم از توابع استان تهران “چهاردانگه،رباط کریم،باقرشهر،پیشوا،شمیرانات الف و ب،شهرری الف و ب، اسلامشهر، قرچک، پاکدشت، شهر قدس الف و ب، رودهن ، بهارستان، ورامین و دماوند الف و ب” حضور داشتند .
نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند ؛
وزن یک
مقام اول:علیرضا حاتمی(شهریار)
مقام دوم:محمد رامشینی (پاکدشت)
مقام سوم:جوادقربان نژاد (بهارستان) و محمد حسین مهراسبی(شهرری)
وزن دوم
مقام اول:امیر محمد امیر محمدی(اسلامشهر)
مقام دوم:ارسلان فتحی(شمیرانات)
مقام سوم:امیر حسین عباس آباد(شهرقدس) و نیما ادیبان (شهریار)
وزن سوم
مقام اول:علی نور محمدی(شمیرانات)
مقام دوم:محمد رضا حسینی(باقر شهر)
مقام سوم:سینا سامانلو (شهریار)و دانیال تاجیک(پیشوا)
وزن چهارم
مقام اول:مهدی رحیمی(شهرقدس)
مقام دوم:علی شعبان زاده (اسلامشهر)
مقام سوم:کمیل نوری (شمیرانات) و مهدی شیرازی(ورامین)
وزن پنجم
مقام اول:محمد محمدنیا (ورامین)
مقام دوم:شهاب یوسفی(بهارستان)
مقام سوم:امین رستمی (شهر قدس) و  عبدی ( چهاردانگه)
وزن ششم
مقام اول:علیرضا بختیاری(شهرری)
مقام دوم:سجاد بی نیاز (رودهن)
مقام سوم:محمد یوسفیان (پردیس) و ابوالفضل شفیعی ثابت(بهارستان)
وزن هفتم
مقام اول:پوریا مغانلو(شهریار)
مقام دوم:یوسف کاشی زاده ( شهرری)
مقام سوم:امیررضا اخگری(شمیرانات) و امیر حسین خالقی( شهرقدس)
وزن هشتم
مقام اول:سید جواد حسینی( شهریار)
مقام دوم:مهدی شاوردی( ورامین)
مقام سوم:مهدی فتحی ( شمیرانات) و علی نوری (بهارستان )
وزن نهم
مقام اول:حمید رضا بدری( شهر قدس)
مقام دوم:محمد امین کاووسی ( شمیرانات)
مقام سوم:متین امیر  محمدی ( بهارستان ) و امیر محمد خدایی( پردیس)
وزن دهم
مقام اول:علی حلیمی ( اسلامشهر)
مقام دوم:رضا نوری زاده ( شهریار)
مقام سوم:علیرضا لطفی ( پیشوا) و محمد حسین هاشمی (شمیرانات)

print