اخبار ویژه
فهرست
صفحه اصلی
هیئت تکواندو استان تهران
تاریخچه تکواندو
اعضا هیئت رئیسه
حوزه و شهرستان ها
کمیته ستادی
رشته ها
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
اخبار
اخبار کل
گفت و گو
گزارش
کمیته بانوان
کمیته آموزش
کمیته مربیان
کمیته فرهنگی
کمیته استعداد یابی
کمیته روابط عمومی
کمیته مسابقات
کمیته سایت بانک اطلاعات
کمیته داوران
کمیته آزمون
کانون بسیج
کمیته تحفیقات و پژوهش
سازمان لیگ
آرشیو اخبار
۱۳۹۷
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
۱۳۹۶
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۵
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
۱۳۹۴
۱۳۹۲
۱۳۹۳
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
اخبار حوزه و شهرستان ها
اسلامشهر
باقرشهر
بهارستان
پاکدشت
پردیس
پیشوا
جنوب شرق
جنوب غرب
چهاردنگه
دماوند
رباط کریم
رودهن
شمال شرق
شمال غرب
شمیرانات
شهرری
شهریار
فیروزکوه
قدس
قرچک
تصویر
گزارش تصویری
پاراتکواندو
ویدیو
کل ویدیو
قوانین
کیوروگی
پومسه
هانمادانگ
آیین نامه
لیگ سال ۹۶
لیگ سال ۹۵
لیگ سال ۹۴
لیگ سال ۹۳
باشگاههای استان تهران
بانوان
آقایان
تالار مدال آوران
شهدای پایتخت
افتخار آفرینان سال ۹۵
اسامی داوران
آقایان
داوران بین المللی
داوران ملی
داوران درجه یک
داوران درجه دو
داوران درجه سه
ارتباط با دبیر
ارسال گزارش
فرم ها
آیین نامه

سامانه فدراسیون تکواندو
۱۳:۰۲:۳۰ - یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پایان مسابقات هفته دوم:
هیئت تکواندو شمیرانات و آکادمی هاشمی صدرنشینان لیگ دسته یک پسران نونهال
تیم های هیئت تکواندو شمیرانات و آکادمی هاشمی در پایان هفته دوم لیگ دسته یک نونهالان به مقام صدرنشینی گروه اول و دو رسیدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته اول و دوم از سیزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته یک نونهالان پسر باشگاه های استان تهران یادواره شهید علی پاچانی  با حضور ۱۸ تیم در دو گروه مختلف روز شنبه ۹ تیر ماه در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) برگزار شد.

تیم های هیئت بهارستان، باغستان شهریار، آکادمی نجفی، هیئت شمال غرب ، نام آوران شهرقدس، هیئت تکواندو پاکدشت، آکادمی توسن، آکادمی امین نواز، اسپاد نوین در گروه یک و تیم های حامی، تعاونی انقلاب شهریار، آکادمی هاشمی، شاهین گل جنوب غرب ، پارس پایتخت، هیئت پردیس ، مهرآوران ، رهپویان و هیئت تکواندو چهاردانگه در گروه دو به مبارزه پرداختند .

در پایان رقابت های هفته دوم، گروه اول تیم هیئت تکواندو شمیرانات با ۶ امتیاز در مکان نخست جدول رده بندی جای گرفت، هیئت بهارستان و آکادمی نجفی با امتیاز یکسان ۳ در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

 

جدول رده بندی گروه اول

اسامی برترین های گروه یک:

فنی ترین تیم: آکادمی توسن

بهترین سرپرست : محسن مستقیم از اسپاد نوین

تیم اخلاق: هیئت تکواندو پاکدشت

بهترین بازیکن : رضا شاهنده از آکادمی توسن

 

همچنین تیم آکادمی هاشمی با ۳ امتیاز در سکوی نخست قرار گرفت و تیم های هیئت تکواندو چهاردانگه و رهپویان مکان های دوم و سوم را از آن خود کردند.

جدول رده بندی گروه دوم

اسامی برترین های گروه دوم:

فنی ترین تیم: هیئت چهاردانگه

فنی ترین مربی : فرهاد نصرالهی از هیئت چهاردانگه

بهترین سرپرست : محمد هاشمی از تیم آکادمی هاشمی

تیم اخلاق: آکادمی تکواندو مهدیه بومهن

بهترین بازیکن: مهراب ابراهیمی از پارس پایتخت

نتایج دیدارهای گروه یک:

هفته اول///

هیئت بهارستان – استراحت

هیئت شمال غرب ۳ – ۷  شهرداری شهر قدس

هیئت تکواندو پاکدشت ۲ – ۸ آکادمی توسن

آکادمی امین نواز ۷–۳  اسپاد نوین

هفته دوم///

باغستان شهریار  – استراحت

هیئت شمال غرب ۳ – ۷ هیئت بهارستان

هیئت تکواندو پاکدشت ۳ – ۷ آکادمی نجفی

هیئت تکواندو شمیرانات ۶ – ۴  شهرداری شهرقدس

اسپاد نوین ۶ – ۴  آکادمی توسن

نتایج دیدارهای گروه دوم:

هفته اول ///

حامی – استراحت

تعاونی انقلاب شهریار ۴ – ۵ آکادمی هاشمی

رهپویان ۵ – ۵ هیئت تکواندو چهاردانگه

هفته دوم ///

تعاونی انقلاب شهریار – استراحت

شاهین گل جنوب غرب ۵ – ۵ حامی

انتهای پیام/

print
سخن روز

    عشق یعنی یک استخوان و یک پلاک
    سالهای سال تنهای تنها زیر خاک
    هفته دفاع مقدس گرامی باد

صفحه اینستاگرام ما

ثبت نام مسابقات تکواندو

شیاپچانگ پایتخت