photo_2017-10-31_09-55-12

سرمربی تیم شهرداری شهر قدس، در لیگ دختران نونهال گفت: تیم هایی که در لیگ دختران نونهال شرکت کرده اند بسیار قدرتمند هستند.

سهیلا علی طاهری در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ گفت: تیم ما اولین سال است که حضور در رقابت های لیگ استان تهران را تجربه می کند البته هم من هم تکواندوکاران تیم پیش از این در لیگ شرکت کرده بودیم اما امسال با اسم شهرستان قدس تیم دادیم و بیشتر تکواندوکاران ما بومی هستند.

وی درباره سطح رقابت های لیگ نونهالان بیان کرد: رقابت ها بسیار تنگاتنگ است و سرنوشت تیم ها و اینکه چه مقامی به دست می آورند قابل پیش بینی نیست، چون بیشتر تیم ها قدرتمند هستند.

سرمربی تیم شهرداری قدس بیان کرد: ما تنها یک باخت تا الان در بازی های لیگ داشته ایم که مقابل هیئت تکواندو شمال شرق بود، اما نمی توانم بگویم جدی ترین حریف ما آنها بودند چون تیم های قوی تر از آن هم در لیگ نونهالان هستند اما در آن هفته شرایط تیم ما از قبل از شروع مسابقه خوب نبود و بچه های ما نتوانستند خودشان باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم شما قهرمان خواهد شد یا خیر، گفت: صددرصد، شک نکنید که قهرمان می شویم درحال حاضر شرایط خوبی داریم و صدرنشین هستیم، بچه های تیم ما بسیار با انگیزه هستند و اگر با همین شرایط پیش برویم سکوی اولی برای ما است.

علی طاهری خاطرنشان کرد: تیم شهرداری شهر قدس امسال در لیگ خردسالان کشوری هم تیم داد و توانستیم به عنوان چهارمی برسیم اما در لیگ کشوری به راحتی تیم های اول تا سوم مشخص بودند در حالی که لیگ تهران قابل پیش بینی نیست.

سرمربی تیم شهرداری قدس پیشنهاد داد: من از مسئولان سازمان لیگ درخواست می کنم که علاوه بر معرفی فنی ترین بازیکن، در هر وزن نفرات رنکینگ یک را اعلام کنند تا این تکواندوکاران به اردوی تهران دعوت شوند، چون ممکن است دو بازیکن در یک وزن خوب باشند اما در رقابت های انتخابی به ناچار یک نفر حذف شود اما در طول مسابقات لیگ فرصت بهتری است تا عملکرد بازیکنان مشخص شود.

لازم به ذکر است؛ نازگل عباس نژاد به عنوان سرپرست تیم هیئت شهرستان قدس در لیگ دختران نونهال حضور دارد.

photo_2017-10-31_09-55-20

 

 

 

 

print