مراسم تودیع و معارفه” رشید امیران” سرپرست جدید هیات تکواندو شهرستان دماوند،با حضور دبیر هیات و مسئولین ورزشی این شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛
طی حکمی از سوی علیی خلیلی رییس هیات تکواندو استان تهران،رشید امیران به عنوان سرپرست هیات تکواندو شهرستان دماوند منصوب گردید.
مراسم تودیع و معارفه سرپرست هیات تکواندو شهرستان ذماوند روز گذشته سه شنبه دهم مرداد ماه با حضور “مسعود لشکری دبیر هیات،امید قمی مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند،  سلمه حاج حسینی سرپرست نایب رییسی بانوان،  جلال چروکی مسئول کمیته بازرسی، مهدی کاشانیان مسئول کمیته آموزش،  محسن دهقانی مشاور ورزشی فرماندار، ابوذر نادری رییس شورای این شهرستان، پیشکسوتان، مربیان و داوران در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم،مسعود لشکری دبیر هیات استان ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا ( ع)، از زحمات مهدی ابراهیمی مسئول پیشین هیات تکواندو شهرستان دماوند تشکر و قدردانی نمود و در ادامه بیان داشت:هیات های حوزه و شهرستان های همواره یک بازوی اجرایی قوی و خوب برای به سر انجام رساندن برنامه های استان  هستند،خدراو شاکریم که توانستیم در سال گذشته با اتحاد و همدلی تمامی اعضا خانواده تکواندو پایتخت موفقیت های بزرگی را در تمامی  عرصه ها در سطح استان به دست آوریم و بار دیگر شاهد درخشش تکواندو تهران باشیم .

وی در ادامه بیان داشت:با توجه به پتانسیل موجود و فضای مناسب در شهرستان های تابعه ،طی برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته  میزبانی بسیاری از رویدادهای استان از جمله آزمون،میزبانی لیگ های استان،مسابقات قهرمانی ،استعدادیابی و دورهای آموزشی را به هیاتهای خود واگذار نماییم .

لشکری افزود:دماوند نیز یکی از شهرستان های است که می توانند میزبان خوبی برای رویدادهای استان باشد و برای این شهرستان برنامه های ویژه جهت میزبانی داریم که امیدوارم با مدیریت مناسب آقای امیران ،بتوانیم همکاری خوبی را با دماوند داشته باشیم.

 

print