سرمربی تیم پارس گیت گفت : با جذب حامی مالی برای اولین بار در لیگ دسته یک پومسه بانوان که به صورت منطقه ای برگزار می شود، شرکت کرده ایم و تاکنون توانسته ایم امتیازات بالایی را در بین ۳۸ تیم شرکت کننده بگیریم .

پریسا خانی در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ، اظهار داشت : یازدهمین دوره لیگ دسته یک برای اولین بار به صورت منطقه ای برگزار می شود و ما با جذب حامی مالی در این پیکارها شرکت کرده ایم و فکر می کنم با توانایی که در تکواندوکارانمان می بینم می توانیم سکوی قهرمانی را نیز از آن خود کنیم .

وی در ادامه افزود: در این دوره از پیکارهای لیگ منطقه ای ۳۸ تیم شرکت کرده اند که رقابت ها قرار است، طی ۴ هفته برگزار شود ، دو هفته دور رفت آن به اتمام رسیده است و دور برگشت هم از ۱۰ آبان در رشت کلید می خورد .

سرمربی تیم پارس گیت که خود عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه افتخارات خود دارد، درخصوص ارنج تیم پارس گیت بیان کرد: ما ۲۸ بازیکن اصلی و ۳۰ بازیکن به صورت آزاد در اختیار داریم که در بین این بازیکنان برخی از مربیان قهرمان پرور پومسه هم مانند سحر شایسته ، مرجان رضایی ، فاطمه دهقان ، زمانی ،فرهادی ، سیروس حضور دارند ، همچنین مائده ناصری قهرمان آسیا و تعدادی از قهرمانان کشور در ترکیب تیم پارس گیت هستند.

وی خاطرنشان کرد: سحر شایسته و مرجان رضایی به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارند، جا دارد از غزال عجم زمانی حامی مالیمان هم تشکر کنم که به ما اعتماد کرد تا با اسپانسر در لیگ پومسه بانوان مبارزه می کنیم.

خانی درباره وضعیت تمرینات تیم پارس گیت گفت : از خرداد ماه امسال تمریناتمان را آغاز کرده ایم و هفته ای سه روز در باشگاه زیتون تمرین می کنیم . امیدواریم بتوانیم در دور برگشت هم مانند دور رفت موفق عمل کنیم و نماینده شایسته ای برای استان تهران باشیم .

انتهای پیام /

print