مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم روز جهانی تکواندو گفت: از هیئت تهران برای برگزاری این مراسم باشکوه تشکر می کنم، این مراسم ها باعث می شود ورزشکاران مدال آور بین المللی شناسایی و قدردانی شوند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو تهران، رضا گل محمدی در مراسمی که به مناسبت روز جهانی تکواندو به میزبانی هیئت تکواندو تهران برگزار شده بود، گفت:  یک روز در تقویم جهانی به نام تکواندو ثبت شده است و من از هیئت تهران به خاطر برگزاری جشنی با این عظمت برای بزرگداشت این روز تشکر می کنم، این مراسم ها باعث می شود از ورزشکاران مدال آور بین المللی قدردانی شود.

وی تاکید کرد: ثبت روز در تقویم جهانی به نام رشته های ورزشی، به پویایی و نشاط آن رشته ورزشی کمک خواهد کرد.

گل محمدی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: یکی از برنامه های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، ایجاد موزه برای شخصیت های مدال آور ورزش این استان است، با ایجاد این موزه مدال ها و افتخارات این قهرمانان در معرض دید عموم قرار می دهیم که اتفاق بزرگی است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر کتابچه ورزشکاران شهید استان تهران در حال تدوین است و تا پایان شهریور ماه چاپ و توزیع می شود. در این کتابچه ورزشی، افتخارات بیش از ۱۵۰ شهید دفاع مقدس و مدافع حرم منتشر می شود.
انتهای پیام

print