مسابقات انتخابی تیم هان‌مادانگ برای اعزام نفرات منتخب به مسابقات جهانی ۲۰۱۷ – کره‌جنوبی روز جمعه (۱۲ خردادماه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مسابقات انتخابی تیم هان‌مادانگ به منظور اعزام نفرات منتخب به مسابقات جهانی ۲۰۱۷ – کره‌جنوبی در دو گروه مردان و زنان روز جمعه (۱۲ خردادماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.
این رقابت‌ها در ۶ بخش نوپی چاگی، تیو یوپ چاگی، شکستن در چندجهت، پومسه ابداعی، پومسه استاندارد و تیم نمایش پیگیری می‌شود که رقابت‌ها در بخش زنان از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ و در بخش مردان ۱۶:۳۰ تا ۱۹ انجام خواهد شد.
مدال آوران مسابقات آزاد کشوری هان‌مادانگ سال ۱۳۹۶ جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند و علاوه بر مدال آوران در بخش زنان شکیبا سلطانی (اصفهان)، سیده سپیده پارسا، فاطمه قدرتی صدقیانی، مهدیس هندویی و مرضیه سادات حسینی (تهران)، عارفه ناصری، سعیده خاکپور و نادیلا اقبالی و حنانه سالک جعفریان(خراسان رضوی)نیز با نظر کمیته فنی می‌توانند در این مسابقات حضور پیدا کنند.
گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این مسابقات باید معرفی نامه از استان، اصل پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی، کپی حکم کمربند کوکی وان، کارت گلوبال و رضایت‌نامه محضری را در روز مسابقات ارائه نمایند.
 

پرینت از مطلب