پومسه روی تهرانی رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال گفت: در دومین تجربه حضورم در رقابت های قهرمانی جهان فقط به گرفتن مدال طلا فکر می کنم .

ریحانه عمرانی در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران اظهار کرد: یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه از ۲۴ آبان ماه آغاز می شود و وضعیت آمادگی ما نسبت به اردوهای آمادگی قبلی بیشتر است  و امیدوارم بتوانیم نمایندگان شایسته ای برای کشورمان و استان تهران باشیم.

وی افزود : من ۹ سال است که تکواندو را شروع کرده ام ، ابتدا و در ۴ سال اول فعالیتم تنها هدفم ارتقای کمربند بود و برای قهرمانی تلاشی نداشتم اما بعد از اینکه کمربند مشکی ام را دریافت کردم و تمریناتم جدی تر آغاز شد و تمرکزم را روی مدال آوری و سکوهای بین المللی گذاشتم، اکنون تنها به مدال طلا فکر می کنم و همه تلاشم این است که با خوش رنگ ترین مدال از چین تایپه برگردم .

پومسه روی تهرانی تیم ملی در خصوص اینکه چقدر از حریفانش شناخت دارد ، گفت : بازی تمامی رقبایم را دیده ام و تاحدود زیادی با همه آنها آشنایی دارم، کره ای ها پیش از این در رقابت های تیمی شرکت نمی کردند اما امسال روی شیاپ چانگ می آیند و حریف سرسختی محسوب می شوند ، همچنین فیلیپین ، مکزیک ، آمریکا جزو جدی ترین حریفان ما محسوب می شود.

عمرانی درخصوص دیگر اعزام های بین المللی اش تصریح کرد: من در مسابقات قهرمانی آسیا چین تایپه موفق شدم به دو مدال نقره در بخش تیمی دو نفره و سه نفره دست یابم ، همچنین در مسابقات قهرمانی جهان پرو صاحب مدال برنز شدم و در رقابت های قهرمانی آسیا قزاقستان هم به گردن آویز برنز رسیدم .

انتهای پیام /

print