IMG_2111

رقابت های تکواندو قهرمانی آزاد نونهالان حوزه جنوب شرق روز جمعه ۱۲ آبان ماه به میزبانی مجموعه ورزشی پناهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مسابقات قهرمانی آزاد حوزه جنوب شرق به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز و هفته تربیت بدنی در رده سنی نونهالان و در گروه پسران روز جمعه ۱۲ آبان در مجموعه ورزشی پناهی برگزار شد.

در این پیکارها ۹۴ تکواندوکار به مصاف یکدیگر رفتند تا در نهایت تکلیف نفرات برتر اوزان مختلف مشخص شد.

 

**اسامی برترین های این مسابقات به شرح ذیل است:

کمربند زرد:

وزن پنجم: ۱- کاویان شهبازی ۲- ابوالفضل آذرنژاد  ۳- محمدرضا سمیعی

وزن هشتم: ۱- امیرعلی بختیاری ۲- علیرضا بختیاری ۳- امیرمحمد رحیمیان پور

کمربند سبز -آبی:

وزن اول: ۱- ایمان رضا پور  ۲- علی یکتا شناس

وزن دوم: امیرعلی میرزاعلی زاده ۲- امیررضا حلیمی ۳- عرفان بیات و امیرحسین اکبری

وزن سوم: ۱- ایوب لطفی ۲- محمدصالح فیضی ۳- محمد مهدیدالهی

وزن چهارم: ۱- امیرمحمد بختیاری ۲- امیرحسین مطلبی ۳- مهرداد غنی پور و رادمان افسویش

وزن پنجم: ۱- سید شایان حسینی ۲- امیرحسین معینی ۳- سید امیرحسین مطهری و محمدامین ایرانیان

وزن ششم: ۱- محمد حسین رضایی ۲- پوریا مظهری ۳- ایلیا ندائی ابوذر

وزن هشتم: ۱-هومان حاجی اسماعیلی ۲- ایمان رحمانی نژاد ۳- محمد تکریم و امیرعباس فریس آبادی

وزن نهم: ۱- محمد داود آبادی ۲- محمدحسین جعفرزاده ۳- سیدکوروش حسینی شریف و یاسین جافری

وزن دهم: ۱- پرشان گرامیان ۲- مبین حسین زاده ۳- سیدمحمدپارسا فاضلی

کمربند قرمز – مشکی:

وزن اول: ۱- محمد اصغری ۲- سیدامیرمحمد حسینی ۳- حبیب الله محمدی

وزن دوم: ۱-سبحان فرهادی ۲- عرشیا ابراهیم نصب ۳- علیرضا قاسمی و مهراب تاجیک

وزن سوم: ۱- امیرحسن صباغی ۲- رضا کلهر ۳- فرهنگ غیاث آبادی و سینا عرب کرمانی

وزن چهارم: ۱- پوریا عباسی ۲- علی گودرزی ۳- محمد امین محمودی و امیرسجاد اسلامی نژاد

وزن پنجم: ۱- متین ملارضی ۲- امیرارسلان رستمی ۳- علی پیری و امیرعلی بداغ آبادی

وزن ششم: ۱- محمد صدرالله دهی ۲- سیدحسین احمدی ۳- مهرشاد مهدی پور و مهدی آزاده قره حسنلو

وزن هفتم: ۱- مانی نصرالهی ۲- سیدآرین مولوی ۳- یونس احمدی

وزن هشتم: ۱- ماهان مرادی ۲- احمدرضا دهقانی ۳- محمدرضا دانش فرد

وزن دهم: ۱- حسین فرجی تبار ۲- محمدامین فرخچه ۳- عارف اناری

 

انتهای پیام/

 

پرینت از مطلب