۲۸

مدیر عامل تیم بهین آور قهرمان لیگ برتر نونهالان و لیگ برتر خردسالان پسر ، گفت: سطح رقابت های لیگ استان تهران بسیار بالا بود و تیم ما در چند سالی که در لیگ شرکت می کند روی سکو بوده است.

کرمی در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران گفـت: بهین آور در لیگ تکواندو باشگاه های استان تهران، در سه رده خردسالان، نوجوانان و نونهالان تیم داده است که در پایان لیگ برتر نونهالان و لیگ برتر خردسالان ما به کمک مربیان خوب و تکواندوکارانی که در اختیار داشتیم موفق شدیم به عنوان قهرمانی دست یابیم.

وی خاطرنشان کرد: بهین آور حدود ۴ سال است که در لیگ باشگاه های استان تهران در رده های سنی مختلف، تیم داری می کند و هر سال هم روی سکو بوده است،  حسین کریمی به عنوان سرمربی و امید لطفعلیان  جزو برترین مربیان هستند و کادر فنی خیلی خوبی را در اختیار داریم، هدفمان این است که برنامه های تیم را ارتقا دهیم و در مسابقات بین المللی هم شرکت کنیم.

مدیر عامل تیم تکواندو بهین آور درباره رقبای این تیم در لیگ خردسالان و نونهالان گفت: تیم ما رقبای سرسختی داشت، در چند سال اخیر روی تکواندوکاران حاضر در لیگ برنامه ریزی گسترده ای شده است و همه تیم ها با انگیزه در مسابقات شرکت کرده بودند، یکی از رقبای ما در لیگ ۳ ملی پوش در اختیار داشت.

کرمی درخصوص اینکه چه عاملی باعث ترغیب وی برای تیم داری شد بیان کرد: ما اولین تولید کننده تاتامی هستیم از سال ۱۳۷۲ به بعد که با فعالیت های لیگ تکواندو تهران آشنا شدم، تصمیم گرفتم در لیگ تیم بدهم و ما همیشه مقام آور بوده ایم.

۲۶

۵

انتهای پیام/

 

print