مسابقات تکواندو قهرمانی کشور نونهالان در دو گروه دختران و پسران و دختران از ۱۲ تیرماه طی ۴ روز و به میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابت‌های قهرمانی کشور نونهالان در دو گروه دختران و پسران از روز دوشنبه (۱۲ تیرماه) به مدت ۴ روز به میزبانی خانه تکواندو برگزار می‌شود.
بیست و ششمین دوره این مسابقات در گروه پسران و در اوزان فرد (۳۳-، ۴۱-، ۴۹-، ۵۷-، و ۶۵- کیلوگرم) روز دوشنبه (۱۲ تیرماه) و در اوزان زوج (۳۷-، ۴۵-، ۵۳-، ۶۱- و ۶۵+ کیلوگرم) روز سه شنبه (۱۳ تیرماه) پیگیری خواهد شد.
**وزن کشی اوزان فرد، روز یکشنبه (۱۱ تیرماه) از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در محل خوابگاه ورزشکاران و وزن‌کشی اوزان زوج نیز روز دوشنبه (۱۲ تیرماه) از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ در محل برگزاری مسابقات می‌باشد.
همچنین بیست و دومین دوره پیکارهای نونهالان دختر روز چهارشنبه (۱۴ تیرماه) در اوزان فرد (۲۹-، ۳۷-، ۴۴-، ۵۱-، و ۵۹- کیلوگرم) و روز پنجشنبه (۱۵ تیرماه) در اوزان زوج (۳۳-، ۴۱-، ۴۷-، ۵۵- و ۵۹+ کیلوگرم) برگزار می‌شود.
**وزن‌کشی اوزان فرد روز سه شنبه (۱۳ تیرماه) از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در محل خوابگاه و همچنین وزن‌کشی اوزان زوج روز چهارشنبه (۱۴ تیرماه) ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ در محل برگزاری مسابقات است.
گفتنی است؛ تیم‌ها تنها تا روز شنبه (۳ تیرماه) مهلت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

پرینت از مطلب