۷

دبیر هیئت تکواندو استان تهران در دومین جلسه هم اندیشی که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شده بود گفت: هیئت تکواندو استان تهران در بخش حوزه و شهرستان بسیار موفق است.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران در دومین جلسه هم اندیشی که به مناسبت هفته تربیت بدنی  امروز دوم آبان که به میزبانی شهرستان پردیس و با حضور رؤسا و نواب رئیس هیئت‌های حوزه و شهرستانها و کمیته ها برگزار شد به عمکرد هیئت  استان اشاره کرد و گفت: تهران سال ۱۳۹۴ در رتبه بندی عملکرد هیئت های استانی مختلف فدراسیون تکواندو  در رتبه سوم قرار داشت، اما در سال ۹۵ با یک رتبه صعود توانستیم در رتبه دوم قرار بگیریم که این مهم با همدلی و حمایت شما عزیزان به دست آمده است.

دبیر هیئت تکواندو استان تهران گفت:  رئوساو نواب رئیس حوزه ها و شهرستانها و کمیته های ستادی هستید که باید به ما کمک کنید و باعث رشد تکواندو استان شوند ، از همه مربیان تشکر می کنم که باعث شدند تکواندوکاران استان رشد کنند و به تیم های ملی برسند و  امروز یکی از افتخارات اصلی ما این است که  در بخش تیم های ملی (هم در بین اعضای کادر فنی هم ورزشکاران) روندی صعودی داشته ایم که اکثر ملی پوشان به تدریج دارند از استان تهران انتخاب می شوند.

لشکری در بخش دیگری از صحبت‌های خودگفت: باید عنوان کنم یکی از اقدامات اصلی ما در بخش زیرساخت های هیئت تکواندو استان تهران این بود که اطلاعات مسابقات و لیگ ها را از حالت سنتی و دستی به سمت سخت افزاری بردیم و به صورت اینترنتی اطلاعات جمع آوری و ثبت نام ها انجام می شوند.

وی خاطرنشان کرد: هیئت تهران در بخش حوزه ها و شهرستان ها بسیار فعال است و تلاشمان این است که در بحث مسابقات، لیگ ها،میزبانی جلسات و … از حوزه ها کمک بگیریم و آنها را درگیر کنیم که نمونه خوب آن را امروز شاهد هستیم که این جلسه به همت هیئت شهرستان پردیس برگزار شد و از آنها بسیار سپاسگزاریم‌.
لشکری اذعان داشت: در بحث مسابقات تمام تلاشمان پشتیبانی است و با خریداری شیاپ چانگ  و تحویل آن به حوزه ها برای این امر مهم اقدام کرده ایم.
دبیر هییت تکواندو استان تهران، در بخش پایانی صحبت هایش از هیئت های حوزه و شهرستان ها خواست تا مسائلشان بین خانواده یا مربیان را در داخل حوزه خود حل و فصل کنند تا این موضوعات و اختلافات به هیئت تهران نرسد.

انتهای پیام/

print