photo_2018-03-03_15-40-23

لیگ تکواندو غرب تهران با قهرمانی تیمهای آینده سازان شیرزاد و موسسه غیردولتی دانشمند به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ هفته پایانی پنجمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیئت های تکواندو بهارستان, چهاردانگه و رباط کریم تحت عنوان جام اتحاد روز جمعه  ۱۱ اسفند ماه به میزبانی شهرستان بهارستان در مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن گلستان برگزار شد.
پنجمین دوره این مسابقات در رده سنی خردسالان با حضور ۱۲ تیم رام صنعت بهاره – ولیعصر – آینده سازان شیرزاد – منتظران حضرت مهدی(عج) – آینده سازان ۲۲بهمن – بنیاد فرهنگی صبح قریب – انصار چهاردانگه – آکادمی همایون – نام آوران بوستان – ایران قهرمان – آینده سازان رباط کریم – آکادمی تکواندو رامتین و در رده سنی نونهالان ۱۰ تیم با حضور تیمهای هیئت تکواندو بوستان – موسسه غیر دولتی دانشمند – منتظران حضرت مهدی (عج) – تکنیک برتر چهاردانگه – کانون راه انقلاب – انصار چهاردانگه – پایگاه شهید باکری – بنیاد فرهنگی صبح قریب – نام آوران بوستان و آینده سازان رباط کریم برگزار شد.

در پایان لیگ نونهالان موسسه غیردولتی دانشمند قهرمان شد، انصار چهاردانگه دوم شد و تکنیک برتر چهاردانگه در سکوی سوم قرار گرفت.

در پایان لیگ خردسالان هم آینده سازان شیرزاد سکوی قهرمانی را از آن خود کرد ؛ پایگاه قهرمانی بهارستان نایب قهرمان شد و انصار چهاردانگه در مکان سوم قرار گرفت.

نتایج مسابقات لیگ خردسالان:
هفته دهم:
آینده سازان ۲۲بهمن ۱- بنیاد فرهنگی صبح قریب۸
آینده سازان شیرزاد ۷- رام صنعت بهاره۳
انصار چهاردانگه ۱۰- ایران قهرمان۰
آینده سازان رباط کریم ۸- ولیعصر۲
آکادمی تکواندو رامتین ۲- آکادمی همایون۸
نام آوران بوستان ۲- منتظران حضرت مهدی (ع)۸

هفته یازدهم:
آینده سازان ۲۲بهمن ۰- آینده سازان شیرزاد۱۰
انصار چهاردانگه ۷- بنیاد فرهنگی صبح قریب۳
آینده سازان رباط کریم ۱- رام صنعت بهاره۹
آکادمی تکواندو رامتین ۴- ایران قهرمان۶
نام آوران بوستان ۷- ولیعصر۳
منتظران حضرت مهدی (ع) ۸- آکادمی همایون۲

رده بندی خردسالان:
تیم اول: آینده سازان شیرزاد ۳۳ امتیاز
تیم دوم: رام صنعت بهاره ۲۶ امتیاز تفاضل ۵۰
تیم سوم: انصارچهاردانگه ۲۶ امتیازتفاضل ۵۰
توضیح اینکه با توجه به تساوی تیمهای دوم و سوم,با قرعه کشی مجددا در ۳ وزن مسابقه برگزار شد که تیم رام صنعت بهاره ۲ بر ۱ به پیروزی رسید.
فنی ترین بازیکن: رضا بیگ پور از تیم رام صنعت بهاره
بهترین مربی:استاد علی شیرزاد از تیم آینده سازان شیرزاد
بهترین سرپرست: ذبیح اله حمیدی از تیم آکادمی همایون

نتایج مسابقات نونهالان :
معوقه هفته سوم :
موسسه غیر دولتی دانشمند۵-نام آوران بوستان۵

هفته هشتم:
منتظران حضرت مهدی(عج) ۴- موسسه غیر دولتی دانشمند۶
کانون راه انقلاب ۲- تکنیک برتر چهاردانگه۸

هفته نهم:
بنیاد فرهنگی صبح قریب ۵- منتظران حضرت مهدی(عج)۵
هیئت تکواندو بوستان ۲- نام آوران بوستان۸
آینده سازان رباط کریم ۰- موسسه غیر دولتی دانشمند۱۰
کانون راه انقلاب ۲- انصار چهاردانگه۸
تکنیک برتر چهاردانگه ۸- شهید باکری۲
رده بندی نونهالان:
تیم اول: موسسه غیردولتی دانشمند ۲۵ امتیاز
تیم دوم: انصار چهاردانگه ۲۰ امتیاز تفاضل ۲۶
تیم سوم: تکنیک برتر چهاردانگه ۲۰ امتیاز تفاضل ۲۰
فنی ترین بازیکن:دانیال پرتوی از تیم تکنیک برتر چهاردانگه
بهترین مربی: یونس آلج از تیم موسسه غیر دولتی دانشمند
بهترین سرپرست: استاد جهانگیر رفعتی از تیم هیئت تکواندو بوستان
بهترین داور: استاد کاظم عزیزی

پرینت از مطلب