photo_2017-11-12_10-25-41

رئیس پایگاه قهرمانی هیات تکواندو تهران گفت: جلسه ای را با حضور سرمربیان پایگاه قهرمانی برگزار و درباره اهداف و شرح وظایف با آنها صحبت کردیم.

ابوالقاسم حسن زاده در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران، درباره جلسه روز شنبه ۲۰ آبان که با حضور مسعود لشکری، دبیر هیات تکواندو استان تهران و سرمربیان پایگاه قهرمانی برگزار شده بود، اظهار داشت: این جلسه به منظور هم اندیشی با سرمربیان مطرح و کارنامه دار استان تهران که قرار است در پایگاه قهرمانی کار خود را آغاز کنند، برگزار شد و درباره آیین نامه ها، شرح وظایف و اهداف پایگاه قهرمانی صحبت کردیم.

وی در ادامه بیان کرد: طبق تصمیم هیات استان تهران، علی کریمی به عنوان سرمربی خردسالان، حسینعلی نعیمی سرمربی نونهالان، حسین کریمی به عنوان سرمربی نوجوانان و پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی رده سنی امید و محمدرضا زوار سرمربی رده بزرگسالان و حمید نظری به عنوان سرمربی پومسه انتخاب شدند این مربیان تا مسابقات قهرمانی کشور در پایگاه قهرمانی فعالیت می کنند.

رئیس پایگاه قهرمانی گفت: هرکدام از سرمربیان پایگاه قهرمانی کادر فنی را طبق اسامی که در اختیار آنها قرار داده ایم انتخاب می کنند و سپس به تکواندوکاران تمرین می دهند.

حسن زاده درخصوص اینکه کدام تکواندوکاران در پایگاه قهرمانی حضور خواهند داشت، اعلام کرد: تمامی قهرمانان استان و یا کشوری  در سال ۱۳۹۵  و ۱۳۹۶ در رده های سنی مختلف و گروه دختران و پسران جزو پایگاه قهرمانی هستند.

photo_2017-11-12_14-59-21

print