تکواندوکار وزن ۵۴- کیلوگرم استان تهران در تیم ملی کشورمان گفت: با توجه به اینکه تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته ام و شناختی که از رقبایم دارم می دانم کسب مدال من در رقابت های قهرمانی آسیا قطعی است.

ابراهیم صفری نماینده وزن اول تیم ملی ایران در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ بیان کرد: بعد از کسب مدال طلا در رقابت های جام ریاست فدراسیون جهانی که در ازبکستان برگزار شده بود، توانستم به صورت مستقیم جواز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را کسب کنم و ۳۰ اردیبهشت به همراه تیم ملی به ویتنام اعزام می شوم.

وی افزود: مسابقات من در اولین روز رقابت های قهرمانی آسیا ، یعنی ۵ خرداد ماه برگزار می شود ، بسیار خوب تمرین کردم و می دانم که توانایی کسب مدال طلا را دارم.

تکواندوکار وزن ۵۴- کیلوگرم تهران در تیم ملی کشورمان درخصوص میزان شناختش از حریفان گفت: خوشبختانه شناختم از رقبایم کافی است، حضور در مسابقات گرند اسلم چین این فرصت را برایم مهیا کرد تا به شناخت کافی نسبت به تکواندوکاران وزن اول دست یابم، در همان مسابقات تکواندوکاران رنکینگ یک را هم شکست دادم و اگر هم مبارزه را واگذار کردم با اختلاف ناچیز بوده که باعث شده است اعتماد بنفس من بالا برود.

وی درباره تجربه حضورش در رقابت های قهرمانی آسیا، تصریح کرد: من در رقابت های قهرمانی آسیا نوجوانان شرکت کردم، این پیکارها در فاصله کمی از رقابت های قهرمانی جهان برگزار می شد، متاسفانه در هر دوی این پیکارها به حریفی از کشور کره برخورد کردم، در جهانی ، بازی فینال با او مبارزه کردم و باختم در آسیایی هم در همان بازی اول قرعه ام به این بازیکن کره خورد و مبارزه را واگذار کردم .

صفری تاکید کرد: امسال از اینکه در رده جوانان و بزرگسالان مبارزه می کنم استرس ندارم ، تمریناتی که پشت سر گذاشته ام بسیار خوب بوده است و اگر خدا بخواهد با تلاشی که دارم به خوش رنگ ترین مدال آسیایی دست می یابم تا کارنامه افتخاراتم تکمیل شود.

انتهای پیام/

print