۲۹-۱

سرمربی تیم بهین آور در لیگ برتر خردسالان بعد از کسب عنوان قهرمانی گفت: سطح مسابقات لیگ تهران در حد رقابت های کشوری بود و ما با همدلی و اتحاد توانستیم به مقام نخست برسیم.

قربانعلی شیرزاد در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، بیان کرد: تیم بهین آور موفق شد با ۱۴ برد از ۱۴ مسابقه ای که انجام داد به عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر خردسالان دست یابد و تیم ما با اختلاف ۱۱ امتیازی از تیم دوم جدول در سکوی نخست ایستاد.

وی تاکید کرد: سطح رقابت های لیگ بسیار بالا بود و می توانم بگویم با سطح مسابقات لیگ کشوری برابری می کرد، از احمد خمیس آبادی مسئول سازمان لیگ تشکر می کنم که لیگ با نظمی را برگزار کردند و برخورد وی با تمامی تیم های حاضر در مسابقات یکسان بود، همچنین از مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران به خاطر زحماتی که برای مسابقات لیگ کشیده اند قدردانی می کنم.

سرمربی تیم تکواندو بهین آور در لیگ برتر خردسالان، گفت: ۹۵ درصد از تکواندوکاران تیم بهین آور در لیگ خردسالان از بچه های شهرستان بهارستان بودند که با انگیزه بالا در هر مسابقه ظاهر شدند و توانستند نتیجه بگیرند. البته هوگوپوشان بهارستان در لیگ برتر نونهالان هم با عنوان بهین آور شرکت کردند که من در آنجا مربی بودم و به مقام نخست رسیدیم، در لیگ نوجوانان هم وضعیت خوبی داریم و تاکنون جزو ۴ تیم بالا آمده ایم و اگر خدا بخواهد روی سکو خواهیم رفت.

شیرزاد تاکید کرد: علت درخشش بازیکنان بهارستان، همدلی و یکدستی بین مربیان تیم است که جا دارد من از همه آنها تشکر کنم، رجبعلی قنبری که قبلا ریاست هیئت بهارستان را برعهده داشت، همچنین داود همایون رئیس فعلی هیئت و سلیمانی فرد زحمات زیادی برای تکواندوکاران بهارستان کشیده و نقش بسزایی در موفقیت این تیم داشتند. هیئت بهارستان سال گذشته هیئت برتر استان تهران شد.

انتهای پیام/

 

print