سرمربی پایگاه قهرمانی پومسه پسران تهران گفت: تشکیل پایگاه قهرمانی این امکان را برای پومسه رو های پایتخت فراهم می کند که در کنار برترین حریفان تمرینی و مربیان باتجربه برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش کنند .

حسینعلی نظری در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران اظهار کرد: پایگاه قهرمانی پومسه در راستای پشتوانه سازی یک طرح خوب عملیاتی است و هیئت تکواندو استان تهران امکانی را فراهم ساخته است که تکواندوکاران با ارزان ترین سرمایه گذاری از تجربیات مربیان خوب پایتخت استفاده کنند.

وی در ادامه افزود : پومسه استان تهران با یک برنامه ریزی خوب موفق شد هفت سال بر سکوی قهرمانی کشور بایستد و علاوه بر آن پومسه رو های پایتخت جایگاه ویژه ای در تیم ملی دارند؛ این نشان می دهد که ظرفیت بالایی در استان وجود دارد، تمامی تلاش کمیته پومسه بر آن است که نقاط ضعفمان در برخی از رده های را سنی را با کمک گروه کارشناس و جوانی که در اختیار داریم ، برطرف کنیم.

مسئول پایگاه قهرمانی پومسه مردان پایتخت درباره شرایط کلاس های این پایگاه گفت: کلاس ها قرار است حداکثر تا نیمه دوم آذر ماه آغاز شود، قهرمان بودن ، ملاک حضور در پایگاه قهرمانی نیست و هیئت استان آمادگی این را دارد که از تمامی علاقه مندان زیر ۱۲ سال تا بالای ۶۵ سال ثبت نام کند . ما تمامی رده های سنی را گروه بندی می کنیم و به صورت تخصصی با هر یک از آنها کار خواهیم کرد، این امکان برای تکواندوکاران فراهم شده تا در کنار برترین های پومسه پایتخت تمرین کنند.

وی تصریح کرد : من معتقدم ۶۰ درصد تکنیک های پومسه و مهارت های آن از طریق مشاهده و دیدار انجام می شود و۴۰ درصد آموزش مهارت ها با مربی است، تمرین کردن شانه به شانه با قهرمانان نام آور تهران و داشتن حریف تمرینی خوب ویژگی مهمی است که پایگاه قهرمانی برای پومسه روها دارد.

سعیمان بر این است که بعد از ارزیابی از پومسه روهای حاضر در پایگاه قهرمانی یک تیم مستقل به نام پایگاه قهرمانی استان تهران را در مسابقات کشوری یا لیگ ها شرکت دهیم .

نظری در بخش پایانی صحبت هایش با بیان اینکه هدف اصلی تشکیل پایگاه قهرمانی، بالا بردن پرچم تهران در بین استان های دیگر است، خاطرنشان کرد : از تمامی خانواده ها و همکاران محترمان در پایتخت تقاضا دارم با نگاهی مهربانانه به پایگاه قهرمانی ، کمک کنند تا با همدلی در مسیر رشد پومسه پایتخت گام برداریم .

انتهای پیام /

 

 

print