جلسه مشترک مسئولان هیئت تکواندو استان تهران با رؤسا، نواب رئیس و دبیران کمیته ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ جلسه مشترک مسئولان هیئت تکواندو استان تهران با رؤسا ، نواب رئیس و دبیر کمیته های پیشکسوتان، داوران، مربیان، آزمون، بازرسی، آموزش، سازمان لیگ، مسابقات، پومسه، بسیج، استعدادیابی، همگانی، قضایی، هان مادانگ ، امور حوزه و شهرستان ها ، قضایی و روابط عمومی بودند.

مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو استان تهران در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمدگویی به حضار درخصوص اهداف جلسه امروز گفت: در این جلسه قصد داریم عملکرد یک ساله هیئت تکواندو تهران در سال ۱۳۹۶ را مورد بررسی قرار دهیم ، البته باید بگویم که ما هیچ وقت منکر ضعف های احتمالی در کار نیستیم و تمام تلاشمان این است که با همت همراهانمان نقاط ضعف را از بین برده و به نقاط قوت خود بیفزاییم.

وی در ادامه افزود: در سال ۹۶ اقدامات مهمی از سوی هیئت تکواندو استان تهران انجام شد که از جمله این موارد می توان به برگزاری مسابقات به سبک جام جهانی برای اولین بار، شکوفه ها و … ، میزبانی روز جهانی تکواندو ، برگزاری مراسم باشکوه تجلیل از قهرمانان و نام آوران ، پیشکسوتان و خانواده های شهدا اشاره کرد.

دبیر هیئت تکواندو استان تهران، خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۷ برنامه های بزرگی داریم که می توانم از بین آنها به خانه تکواندو ویژه این رشته رزمی در پایتخت اشاره کنم که قرار است به معنای واقعی خانه تکواندو باشد، بدون شک ما در سال جدید درآمد های جانبی را که در سالن به دست می آوردیم از دست خواهیم داد اما به ثمر رسیدن اهدافمان و اینکه خانه ای به معنای واقعی ویژه تکواندو پایتخت برگزار شود، برای ما مهم تر خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: حساب و کتاب های مالی هیئت تکواندو استان تهران بسیار شفاف هستند و ما بخش مالی سازمان لیگ، مسابقات و آزمون هایمان مشخص شده است.

لشکری اذعان کرد: قدردان زحمات تمامی کمیته ها در طول سال جاری هستیم و خوشحالیم که با همت شما توانستیم در مسیری درست به پیش برویم.

دبیر هیئت تکواندو استان تهران در بخش پایانی صحبت هایش ضمن آرزوی سالی خوش برای حضار در سال ۹۷ از بازدید زمینی که رضا گل محمدی ، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران وعده داده بود خبر داد.

در ادامه این جلسه سلمه حاج حسینی نایب رئیس بانوان ضمن تشریح بخشی از عملکرد بانوان در سال ۱۳۹۶ اعلام کرد: بانوان در هیئت تکواندو استان تهران عملکرد درخشانی را در کنار مردان داشته اند و نشان دادند که یکی از ارکان اصلی هیئت تکواندو به شمار می روند در سال ۹۷ برنامه های بزرگی را پیش رو داریم که امیدواریم با همت بانوان این اهداف را محقق کنیم.

در پایان جلسه امروز هر کدام از رؤسا، نواب رئیس و دبیران کمیته ها صحبت های خود را خطاب به مسئولان هیئت و حضار در جلسه اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

print