۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » آرشیو اخبار » اخبار » اخبار » ارشیو کل اخبار
  • ۲۲ دی ۱۳۹۹

اعلام تاریخ برگزاری آزمون دوره آموزشی تربیت ناظران فنی مربیان و باشگاه‌های تکواندو

با اعلام کمیته مربیان، آزمون دوره آموزشی تربیت ناظران فنی مربیان و باشگاه‌های تکواندو ساعت ۱۶ تا ۱۷ روز جمعه – ۲۶ دی‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از فدراسیون تکواندو، دوره آموزشی تربیت ناظران فنی مربیان و باشگاه‌های تکواندو با هدف ارتقاء کمی و کیفی این رشته از طریق کمک به شناسایی و رفع موانع، تکریم خانواده ها و هنرجویان با حضور ۱۳۰ شرکت کننده (۷۹ نفر مرد – ۵۱ نفر زن) از ۲۲ استان به صورت آنلاین روز ۲۸ آذرماه برگزار شد.

شرکت کنندگان باید ساعت ۱۶ تا ۱۷ روز ۲۶ دی‌ماه آزمون ویژه‌ای که در اپلیکیشن تخصصی تکواندو Taekapp برگزار می‌شود را پشت سر گذاشته و امتیاز لازم برای قبولی را کسب نمایند.

در این آزمون برای پاسخگویی به سوالات مربوط به هر بخش ۲۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است که در مجموع برای هر سه بخش ۶۰ دقیقه زمان آزمون خواهد بود. کسب حداقل ۷۰ امتیاز از مجموع ۱۰۰ امتیاز، ملاک قبولی در این آزمون است.

لینک ورود به آزمون آنلاین، کد کاربری و رمز عبور اینترنتی، روز آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. نتیجه بلافاصله بعد از پایان زمان آزمون در همان صفحه برای فرد قابل مشاهده است.

توضیحات:
هر درس ۱۰ سوال با پاسخ چهارگزینه‌ای دارد که برای هر سوال نیز ۱۰ امتیاز در نظر گرفته شده است؛ شرکت کنندگان باید در هر بخش حداقل به ۷ سوال پاسخ صحیح داده باشند تا ۷۰ امتیاز لازم را برای قبولی بدست آورند ضمن اینکه معدل نهایی امتیاز هر سه درس نیز می‌بایست حداقل ۷۰ باشد.

برای مثال اگر شرکت کننده در یک درس ۱۰۰ امتیاز بدست آورد، در درس دیگر ۴۰ امتیاز و در بعدی ۷۰ امتیاز و معدل وی ۷۰ شود، حائز شرایط قبولی نیست.

گفتنی است؛ کسانی که به هر دلیل موفق به شرکت در دوره اول آموزشی نشده‌اند و غایب بودند، امکان پشت سر گذاشتن این آزمون را نخواهند داشت و در صورت تمایل می‌توانند در دوره دوم شرکت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram