۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

سامانه بانک اطلاعات تکواندوکاران بخش هیانگ راه اندازی شد

سامانه بانک اطلاعات تکواندوکاران بخش هیانگ راه اندازی شده است و تکواندوکاران فعال در این سبک می‌بایست نسبت به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ؛با توجه به اینکه تمامی فعالیت‌های بخش هیانگ (ITF) از سال ۱۳۹۳ به فدراسیون تکواندو واگذار شده است؛ برهمین اساس و به منظور ساماندهی و فراهم کردن امکان ثبت آنلاین اطلاعات ورزشکاران ITF، سامانه بانک اطلاعات این سبک زیر نظر فدراسیون راه اندازی شده و ضروری است تکواندوکاران فعال در این سبک نسبت به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

با توجه به تعدد سازمان‌ها و انجمن‌های داخلی و بین‌المللی فعال کشور امکان ثبت و عضویت برای تمامی پیشکسوتان، مربیان، داوران و هنرجویان پیش بینی شده است.

هر فرد می‌بایست اطلاعات مورد نظر در سامانه را با دقت تکمیل نماید و ثبت نهایی برابر هر درخواست پس از مدارک ارسالی توسط کمیته هیانگ فدراسیون تکواندو انجام خواهد شد.

دسترسی به تمامی فرآیندهای سامانه بانک اطلاعات از طریق مرورگر کروم به آدرس اینترنتی http://www.tkdbank.org/login.aspx و کد کاربری itfmember و رمز عبور ۱۲۳۴۵۶ برای عموم فعالین ITF فراهم شده است.

لازم به ذکر است که با توجه به اعلام نتایج قبول شدگان دوره آموزشی و آزمون برگزار شده طی سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ به منظور صدور و ارسال حکم، افراد می‌بایست با مراجعه به بانک اطلاعات نسبت به تکمیل و یا تصحیح مشخصات خود اقدام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram