۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » آرشیو اخبار » اخبار » اخبار » ارشیو کل اخبار » رودهن
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

معرفی پسران برتر مسابقات قهرمانی رودهن

مسابقات آزاد قهرمانی تکواندو بخش رودهن در گروه پسران،با معرفی نفرات برتر اوزان دهگانه به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ،مسابقات قهرمانی تکواندو  رودهن در سه رده سنی خردسالان،نونهالان و نوجوانانبا حضور ۱۵۵ تکواندو کار طی دو روز ۱۱و ۱۲ بهمن ماه در سالن امام علی برگزار شد .

در پایان این رقابتها برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند ؛

رده سنی خردسال

کمربند سبز وآبی

وزن اول :۱-امیر محمد قیاسی ۲-علی سیار ۳-مهدی یادگاری و رضا آزاد

وزن دوم ۱- امیر حسین سراج ۲-ابوالفضل رضا پور ۳-علیرضا محبوبی

وزن سوم :۱-امیر حسین خادم ۲-روح الله جعفری ۳-امیر عباس فرزو و محمد حسین شیری

وزن چهارم :۱-زکریا فخری ۲مهراد عبدلی ۳-علی زندی محبوب و اشکان محمدی

وزن پنجم:۱-علی اکبر نعمتی پور ۲-متین موسی رضائی ۳-علی اصغر جهاندیده و امیر حسین میرزا اقائی

وزن ششم:۱-پاشا اکبر زاده ۲-سینا جهانی کله سر ۳-علی فیروزی

وزن هفتم :۱-محمد رضا ابدالی ۲-امیررضا ولی خانی ۳-شایان رسولی و محمد امین کولیوند

وزن نهم:۱-ابوالفضل ایزد پناه ۲-پارسا سالمیان ۳-امیر عباس دمساز و ابوالفضل رمضانی

وزن دهم :۱-علی صادقی ۲-آریا پدیسار۳-محمد رضا دهقان و ماهان خالدیان

کمربند قرمز مشکی

وزن سوم:۱-احمد استاد سروندی ۲-بنیامبین اسلامی فر ۳- محمد طاها ابوئی و بنیامین طاهری

وزن چهار :۱-رادمان علیخانی کشکک ۲- ابوالفضل درفش نوران

وزن پنجم :۱- مهدی جلالی فر ۲- علی اصغر محمدی

وزن ششم :۱-محمد ایلیا رضایی ۲-پیام اکبر زاده ۳- محمد جواد گرجی و ماهان جعفری

وزن هفتم :۱-سید ابوالفضل فخر فاطمی ۲-امیر عباس پروهان

وزن هشتم :۱-مهیار پناهی کری بزرگ۲-آرین بابایی

وزن نهم :۱-محسن نظری ۲-سید محسن حسینی حصاری

وزن دهم :۱-محمخد مهدی گازرانی فراهانی ۲-محسن حسن فضلی ۳-سام وردی

رده سنی نونهال

کمربند سبز و آبی :

وزن دوم :۱-امیر حسین جهاندیده ۲- مهدی عبدی ۳-محمد مهدی قنبری و محمد پارسا ارجمند

وزن سوم :۱-دانیال نظری ۲-محمد امین باباخانی ۳-امیررضا مولوی و امیر مهدی ایگدری

وزن چهارم :۱-آرمین باقریان ۲-آرتین احمدی ۳-امیر علی وزیری

وزن پنجم:۱-پارسا بنافی ۲-مهدی کریمی جعفری ۳-ماهان سالاروند

وزن ششم :۱-نیما روزدار ۲-محمد صالح دارا۳-محمد حسین کوچکی

وزن هشتم:۱-علیرضا نامی ۲-سعید نوبخت

وزن نهم :۱-پارسا سلیمان زاده ۲-امیرحسین ترابی ۳-امیر مهدی میسمی

کمربند قرمز و پوم

وزن دو:۱-محمداسماعیلی عادلی ۲-محمد رضا علی پور ۳-علیرضا ویسی پور و میر اشکان شیشه گر

وزن سوم :۱-محمد سینا ندیمی ۲-عرفان عبدلی راد ۳-امیرحسین محمدی و علیرضا بایسته

وزن چهار:۱-محمد مرادی ۲-محمد مهدی صادقی زاده۳-نیما زهدی

وزن پنجم:۱-ابوالفضل احمد نژاد ۲-محمد گازرانی فرهانی ۳-محمد مهدی فرهانی و متین نوروزی

وزن ششم:۱-محمد مردانی ۲-علی عابدی ۳-حسام برزویی و امیر حسین محمدی میکال

وزن هفتم :۱-ابوالفضل انصاری ۲-اروین بردبار منش ۳-میعاد زرین

وزن هشتم :۱-علیرضا میر هاشمی ۲-محمد متین کوهشاری

وزن دهم :پارسا بشارتی ۲-آریا نوروزی

رده سنی نوجوانان

کمربند قرمز و مشکی

وزن سوم:۱-حمیدرضا شهاب ۲-عرفان اکبری

وزن چهارم :۱-امیرحسین نظری ۲-پارسا عبدلی

وزن پنجم :۱-پویا رنجبر ۲-رضا بدین ۳-اشکان یوسفی ۴-مجید قره قاشلو

وزن ششم:۱-عرفان آقا سی ۲-امیر مهدی گلستانی ۳-سجاد بی نیاز ۴-محمد طاها شهابی

وزن هفتم :۱-سید محمد حسین پور ۲-علیرضا ثیوت ۳-کیوان انتظامی

وزن هشتم:۱-امیررضا باوفا ۲-حامد رحمانی

وزن دهم:۱-امین امیران ۲- امیر محمد خدائی۳- محمد عرفان بنکدار

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram