۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

ویسی : تهران کاپ قهرمانی را در رقابت با رقبای سرسخت تصاحب کرد


سرمربی تیم تکواندو دختران پایتخت گفت : تیم های رقیبمان در سطح بالا و بسیار نزدیک به ما کار می کردند و تیم پایتخت توانست کاپ قهرمانی را در رقابت با چنین حریفانی به دست آورد .

گیتا ویسی سرمربی تیم تکواندو دختران تهران که به همراه تیمش به عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور و بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور نونهالان دختر در کرج دست یافت، در گفتگو با روابط عمومی هیأت تکواندو استان تهران بیان داشت :

سطح مسابقات امسال بسیار بالا بود و همه حریفان در سطح بسیار نزدیک به هم مبارزه داشتند، حریفانمان در سطح بالا و بسیار نزدیک به ما کار می کردند و تیم پایتخت توانست کاپ قهرمانی را در رقابت با چنین حریفانی به دست آورد .

برای قهرمانی انگیزه بسیار بالایی داشتیم /

سرمربی تیم دختران پایتخت با اشاره به انگیزه بالا برای کسب عنوان قهرمان گفت :

برای این رقابت ها انگیزه ی بسیاری داشتم و برایم بسیار مهم بود که تیمم بتواند سکوی نخست را کسب کند. حدود هشت ماه است که در اردوی کشوری هستیم  و برای این رقابت ها انگیزه ی بسیاری داشتم و برایم بسیار مهم بود که تیمم اول را بزند .

ویسی تصریح کرد : اکثر تیم ها در ترکیبشان از ملی پوشان اعزامی به رقابت های بین المللی داشتند و در واقع همه برای تصاحب کاپ قهرمانی آمده بودند .

سرمربی تیم دختران تهران اظهار داشت :

تیم های رقیب تهران، که بسیار نزدیک به ما کار می کردند تیم های البرز، مازندران و گیلان بودند .

تیم البرز بازیکنی داشت که قهرمان جهان شده بود و در واقع تیم پایتخت توانست کاپ قهرمانی را در رقابت با چنین حریفانی به دست آورد .

وی ادامه داد : روز اول پنج تن از بازیکنمان که به روی شیاپ چانگ رفتند توانستند چهار مدال طلا کسب کنند و این برای ما بسیار ارزشمند است .

ویسی با اشاره به روند تمرینات بیان داشت : پایگاه قهرمانی را از قبل از عید استارت زدیم و در حین تمرین، دو مرحله رقابت های انتخابی برگزار شد و طی دو مرحله تیم را بستیم .

بهترین سرمربی این دوره از رقابت ها خاطرنشان کرد : برخی از اوزان تیم، بچه های آسیایی و جهانی بودند که به رقابت های آسیایی و جهانی اعزام شده بودند و دو هفته آخر به تیم ملحق شدند و دو هفته آخر تیم مان کامل بسته شد و در دو هفته تمرینات را برگزار کردیم .

بهترین سرمربی این دوره از رقابت ها یادآور شد تیم برای کسب این نتیجه ارزرشمند تلاش بسیاری را متحمل شد و همه برای کسب قهرمانی تلاش کردند و زحمت کشیدند . ویسی در پایان با قدردانی از حمایت های هیات تکواندو استان تهران تصریح کرد : به طور حتم حمایت های استان تهران و تلاش بچه ها در گرفتن این نتیجه ارزشمند است و از مسئولین هیأت کمال قدردانی را دارم .

لازم به ذکر است، دومین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور و بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور نونهالان دختر کشور با قهرمانی تیم تهران در کرج به پایان رسید و دختران پایتخت، با کسب ۵ مدال طلا،یک نقره و ۶۹۷ امتیاز کاپ قهرمانی را بالای سر بردند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram