۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 14 فوریه 2021
با پایان رقابت‌های گروه اول و دوم صورت گرفت؛

راهیابی سه تیم تهرانی به مرحله نهایی لیگ نوجوانان پسر کشور

رقابت‌های گروه  اول و دوم لیگ تکواندو نوجوانان پسر کشور به پایان رسید و  سه تیم تهرانی “آینده سازان لوازم خانگی کن، لوازم خانگی کن و هیات تکواندو تهران “موفق شدند جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و  دوم لیگ تکواندو نوجوانان پسر “جام آینده سازان المپیک”  با حضور  ۹ تیم در فدراسیون تکواندو برگزار و در پایان این رقابتها سه تیم پایتخت نشین “آینده سازان لوازم خانگی کن ،لوازم خانگی کن و هیات تکواندو تهران ” توانستند  به مرحله نهایی این رقابتها صعود کنند.

در این دوره ازرقابتها، ۵ تیم “آینده سازان لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی،فرمانیه، لوازم خانگی کنو  هیات تکواندو استان تهران” به عنوان نمایندگان استان تهران حضور داشتند.

لازم به ذکر است در پایان رقابت‌های مرحله مقدماتی گروه اولآینده سازان لوازم خانگی کن با کسب  ۱۰ امتیاز (۸ امتیاز فنی + ۲ امتیاز قرآنی) و در  گروه دوم نیز تیم لوازم خانگی کن با ۱۱ امتیاز (۹ امتیاز فنی + ۲ امتیاز قرآنی) و تیم هیات تکواندو تهران ۹ امتیاز (۶ امتیاز فنی + ۳ امتیاز قرآنی) موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند.

نتایج کسب شده  تیم های تهرانی در گروه اول  و دوم به شرح زیر است:

گروه اول:

هفته اول///
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – استراحت
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۷ – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر ۳

هفته دوم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۵ – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۵
تیم هیات تکواندو استان مازندران ۴ – تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۶

هفته سوم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۳ – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۷

هفته چهارم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۵ – تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۵
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۹– تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک

هفته پنجم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۸ – تیم هیات تکواندو استان مازندران ۲
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰ – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر صفر

بهترین‌های گروه اول به شرح زیر معرفی شدند:
فنی ترین بازیکن: سید هیربد صادقی (دانشگاه آزاد اسلامی)

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی، محمد حسن غلامی از تیم آینده سازان لوازم خانگی کن با ۶۴ امتیاز جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و مصطفی نورزاده از تیم دانشگاه آزاداسلامی با ۶۲/۵ امتیاز سوم شد.

گروه دوم:

هفته اول///
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان ۲ – تیم هیات تکواندو استان تهران ۸
تیم لوازم خانگی کن ۷ – تیم فرمانیه ۳

هفته دوم/// 
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان ۳ – تیم فرمانیه ۷
تیم لوازم خانگی کن ۸ – تیم هیات تکواندو استان تهران ۲

هفته سوم///
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان یک – تیم لوازم خانگی کن ۹
تیم فرمانیه ۴ – تیم هیات تکواندو استان تهران ۶

بهترین‌های گروه دوم به شرح زیر معرفی شدند:
بهترین سرمربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن: امیرعباس رهنما (لوازم خانگی کن)

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی، امیرعلی متقیان منش از تیم هیات تکواندو استان تهران با کسب ۶۷ امتیاز در رده نخست قرار گرفت؛ احسان شمس نیا از تیم لوازم خانگی کن با ۶۰ امتیاز جایگاه دومی را به خود اختصاص داد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram