۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

حضور سه داور بین المللی تهران در کمپ آموزشی بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو

فدراسیون جهانی تکواندو به منظور انتخاب داوران برای قضاوت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو چهارمین مرحله از کمپ آموزشی خود را برای داوران قاره آسیا و اقیانوسیه در “ووشی” چین برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از فدراسیون تکواندو، کمیته داوران فدراسیون جهانی به منظور انتخاب ۳۰ داور برتر جهان برای قضاوت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو کمپ‌های آموزشی را در سطح ۵ قاره جهان برگزار می‌نماید.

برهمین اساس ۲۶۰ داور بین‌المللی از ۵ قاره برای حضور در مرحله نخست این آموزش‌ها انتخاب شده‌اند و تاکنون نیز این کمپ در قاره آمریکا، اروپا و آفریقا برگزار شده است.

داوران در این کلاس‌ها تست‌های فنی، جسمانی و پزشکی را پشت سر می‌گذارند؛ در نهایت ۵۰ داور انتخاب شده تا زمان باقی‌مانده تا المپیک در مسابقات مهم به قضاوت می‌پردازند و در نهایت ۳۰ داور (۱۵ مرد – ۱۵ زن) مشخص و راهی توکیو می‌شوند.

کلاس آموزشی برای برای داوران قاره آسیا و اقیانوسیه نیز از ۲۹ فروردین‌ماه تا یکم‌ اردیبهشت‌ماه در “ووشی” چین برگزار می‌شود که از سه داور  بین المللی استان تهران” حافظ مهدوی، شهرام اربابی و بدری اسدی برای حضور در این کمپ دعوت شده‌اند.

 

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram