۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۶ آذر ۱۳۹۸

شمالغرب جام قهرمانی استان را بالای سر برد/بهارستان نایب قهرمان

در پایان رقابتهای قهرمانی جام حوزه و شهرستان ها پسران نوجوان شمالغرب توانستند جام قهرمانی را بالای سر ببرند و بهارستانی هانایب قهرمان و میزبان سومی را به خود اختصاص داد .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛مسابقات قهرمانی جام حوزه و شهرستان های استان در  رده سنی نوجوانان پسر با حضور ۱۰۳ هوگوپوش در قالب ۱۳ تیم ” کهریزک، شمالغرب، جنوبشرق ،اسلامشهر، رباط کریم، جنوبرغرب، رودهن،شهریار، بهارستان الف ، بهارستان ب ،شمالشرق الف ، شمالشرق ب و شهرری” روز گذشته جمعه ۱۵ آذر ماه به میزبانی هیات تکواندو حوزه جنوبغرب در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد.
در پایان این رقابتها،پسران شمالغرب با کسب دو نشان طلا،سه نقره و دو برنز و کسب ۴۶۰ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد، بهارستان الف با ۳ نشان طلا و یک برنز و کسب ۴۰۱ امتیاز نایب قهرمان شد، هیات تکواندوحوزه جنوبغرب با ۲نشان طلا و ۴ برنز و کسب ۳۴۷ امتیاز سوم شد و هیات تکواندو شمالشرق ب با یک طلا،دو نقره و سه برنز و کسب ۳۰۳ امتیاز چهارمی را به خود اختصاص داد .
اسامی مدال آوران این دوره از رقابتهای به شرح ذیل می باشد؛
وزن یک :
مقام اول:آرین شفیعی ( هیات بهارستان الف )
مقام دوم:ابوالفضل نظری( حوزه شمالشرق ب )
مقام سوم:میلاد احمدی(   هیات اسلامشهر  ) و سید شایان حسینی ( هیات جنوبغرب  )
وزن دوم:
مقام اول:سامان  جلالی ( شمالشرق ب)
مقام دوم:مهیار شاهواری( شهریار)
مقام سوم:امیر حسین قره گزلوئی( هیات بهارستان )  و سید محمد حسین ساداتی ( حوزه شمالشرق الف  )
وزن سوم:
مقام اول: ایمان کاظمی ( هیات شمالغرب  )
مقام دوم :سهیل کشاورزی ( شهرری)
مقام  سو م :سروش حسینی دارینی (  حوزه شمالشرق ب  ) و ابوالفضل حیدر پور (  هیات اسلامشهر )
وزن چهارم:
مقام اول :آرش وزیری دوست ( هیات تکواندو شهریار )
مقام دوم :علیرضا حاجی کاظم بقال (  هیات شمالشرق  الف  )
مقام سوم :متین رضایی (  شهرری )  و  مهران رضایی( هیات شمالغرب )
وزن پنجم :
مقام اول :آرمین جلیلی(اسلامشهر)
مقام دوم :علی تیموریان(هیات شمالشرق الف )
مقام سوم :علی اصلان  (کهریزک)    و امیر حسین حسینی(هیات جنوبغرب)
وزن ششم :
مقام اول:علی ستاری(هیات بهارستان الف )
مقام دو م:علی کاهه( هیات شمالغرب)
مقام سوم :نیما دهستانی(هیات شهریار) و    مهدی عسگری(هیات جنوبغرب)
وزن هفتم :
مقام اول :علیرضا تقی زاده(هیات بهارستان الف)
مقام دوم:محمدمهدی مهری(هیات شمالغرب)
وزن سوم :متین جان جانه (هیات شمالشرق ب  )  و یونس محمدیه(هیات شهربار )
وزن هشتم :
مقام اول :امیر رضا قاسمی( هیات جنوبغرب)
مقام دوم :سپهر فیاض زاده(هیات شمالغرب)
مقام سو م:امیر علی کاتبی( هیات شمالشرق الف ) و معراج دهاقین( هیات شمالشرق ب)
وزن نهم :

مقام اول : علی اکبر ی(هیات شمالغرب)
مقام دوم:امیر رضا عبدلی(هیات شهریار)
مقام سوم :هاشم روح الهی(هیات جنوبغرب)  و علیرضا غلامی( هیات بهارستان)
وزن دهم :
مقام اول:مهدی خانی(هیات جنوبغرب)
مقام دوم:حسین فرجی تبار(هیات شمالشرق ب)
مقام سوم :محمد یوسف ویسی(هیات شمالغرب)  و علی اکبر سلامت  خواه(هیات شمالشرق الف)

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram