۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

نظری ؛۱۶و۱۷ شهریور ماه،مسابقات آزاد بین المللی پومسه مجازی برگزار می شود

مسئول کمیته پومسه استان تهران گفت:اولین دوره مسابقات آزاد بین المللی پومسه مجازی،طی روزهای ۱۶و۱۷شهریور ماه ( ۶و ۷ سپتامبر)در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد .

حمید نظری مسئول کمیته پومسه استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات بیان داشت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو، اولین دوره مسابقات آزاد بین المللی پومسه تخت عنوان جام پایتخت را در دو گروه مردان و زنان در تمامی ردهای سنی و ردهای کمربندی سبز _ آبی و قرمز -مشکی طی روزهای ۱۶و۱۷شهریور ماه ( ۶ و ۷ سپتامبر) به صورت مجازی برگزار خواهد شد .

وی در ادامه گفت: این رقابتها به صورت آزاد و در گروهای سنی زیر ۱۲سال،۱۲تا۱۴سال،۱۵تا۱۷ سال،۱۸تا۳۰سال،۳۱تا۴۰ سال،۴۱تا۵۰سال،۵۱تا۶۰سال و ۶۱ سال به بالا دردو بخش انفرادی و تیمی که برای اولین بار در سطح بین المللی است برگزار می گردد.

نظری اظهار داشت :با رایزنی های صورت گرفته با مربیان و پومسه روهای سایر کشورها،اکثر قهرمانان و پومسه روهای مطرح دنیا برای حضور در این رقابتها اعلام آمادگی کردندو امیدوارم بتوانیم شاهد برگزاری بزرگترین رویداد بین المللی به صورت مجازی باشیم.

مسئول کمیته پومسه استان  بابیان اینکه مهلت ارسال فیلم ها از یکم تا ۱۴ شهریور ماه ( ۲۲آگوست الی ۴ سپتامبر)می باشد در ادامه  اظهارداشت :براساس برنامه ریزی انجام شده،پومسه روهای شرکت کننده در این رقابتها می بایست براساس فرمت و قوانین  اعلام شده در بخشنامه این مسابقات که در روزهای اتی اعلام می گردد،فیلم های خود را تا زمان اعلام شده ارسال نمایند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram