۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۸

۶۳ هوگوپوش نوجوان پایتخت به دور دوم رقابتهای انتخابی راه یافتند

با اعلام کمیته فنی هیات تکواندو استان،۶۳ هوگوپوش نوجوان جهت حضور  در دور دوم  رقابتهای انتخابی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دور دوم رقابتهای انتخابی تیم نوجوانان استان تهران در گروه دختران به منظور شناسایی برترین ها جهت حضور مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۶۳ هوگوپوش برتر و منتخب استان  برگزار خواهد شد .

براساس اعلام کمیته فنی ،نفرات راه یافته به دور دوم اردو استان به شرح ذیل اعلام شد؛

نفرات برتر مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان ؛
وزن اول :
معصومه رنجبر –نازنین چهار محالی – کیانا نوری – مهلا احمدی
وزن دوم :
نگار فتحی – سارینا حسینی – پریا کیایی- هستی چگینی
وزن سوم :
مهشاد احوطی – زهرا طهماسبی – فاطمه نوریان – فاطمه رفیعی
وزن چهارم :
النا احمدیان – پریماه چنگی – آناهیتا قربانی – دینا سپاهی
وزن پنجم :
مبینا نعمت زاده – زهرا طاهری – صنم عینی – مرضیه فرخاکی
وزن ششم :
آناهیتا سلمانی – پانیز منوری – عسل صابری – آنیاز رازگردانی
وزن هفتم :
نیلوفر صادقی – زینب شقاقی – سوگل داودی – آیناز سنایی
وزن هشتم :
ساغر قزوینه – مانیا پیمان خواه – فاطمه نورالهی – الهام حقیقی
وزن نهم :
مهرنوش علیزاده – بیتا هاشمی – نازنین جوادی – کیمیا غفاری
وزن دهم :
یاسمن بداقی – ملیکا آقازاده – الهه ربیعی کنار سری – مبینا عدالت منش
نفرات فنی :
۱-حنانه آقا پور خانقاه ۲-تانیا صدیق ۳-آتنا رزاقی خسرو شاهی ۴-پانته آ سلمانی ۵-مبینا شیخی ۶-مبینا نعمتیان ۷-ملیکا فریدونی
نفراتی که آسیب داشتند و گواهی پزشکی ارائه دادند :
۱-فائزه قربان ۲-غزل شیرازی ۳-نادیا پناهی ۴-رومینا نوروزی
مقام آوران مسابقات جهانی و آسیایی  نونهالان:
۱-ستایش قهرمانی ۲-مهدیس علیزاده
نفرات برتر در رده بندی لیگ نوجوانان استان
۱-نرگس فرحناکی ۲-رویا شادمان۳ -آرمیتا دادخواه ۴-فاطمه احمدی ۵-مهدیس درویش
نفرات برتر در رده بندی سایت مبارزه
۱-مهرسا ایمان بیاتی ۲-الهام صالحی ۳-ثریا علیزاده
۴-نسترن مرگوئی ۵-کوثر سلیمان بهرام
لازم به ذکر است اسامی کادر فنی تیم نوجوانان دختر استان در مسابقات قهرمانی کشور به شرح ذیل اعلام شد ؛
سر مربی : اعظم  درستی
مربی : معصومه محمدیان
مربی : پریا پور نعمت
سرپرست : مینا فرجی
مربی کمک : سمیه شهریاری

گفتنی است زمان و مکان برگزاری دور دوم رقابتهای انتخابی تیم نوجوانان متعاقبا اعلام خواهد شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram