۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 22 می 2021

خمیس آبادی : رقابتهای لیگ باشگاهای پایتخت از تابستان آغاز می شود

مسئول سازمان لیگ استان تهران گفت:رقابتهای لیگ باشگاهای استان را طبق دستورالعمل‌ها در تمامی ردهای سنی و در دو گروه دختران و پسران، برگزار می کنیم و شرایط را برای برگزاری بدون خطر مسابقات مهیا خواهیم کرد.

احمد خمیس آبادی مسئول سازمان لیگ استان در گفتگو با روابط عمومی هیات بیان داشت:طی هماهنگی  و جلساتی که با مسئولین هیات برگزار شد مقرر گردید رقابتهای لیگ باشگاهای استان تهران در سال ۱۴۰۰،در تمامی ردهای سنی و در دو گروه دختران و پسران با رعایت شیوه نامه ستاد پیشگیری کرونا و طبق قوانین فدراسیون تکواندو از تیر ماه شروع به فعالیت کند.

وی با بیان اینکه لیگ های استان پس از  یک سال وقفه با کمی تغییر در نحو برگزاری آغاز خواهد شد در ادامه بیان کرد: براساس برنامه ریزی و جلساتی که با کمیته پزشکی استان داشتیم تصمیم بر این شد که استارت رقابتهای کیوروگی و لیگ استان را با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و گرفتن تست کرونا ازکلیه بازیکنان،کادر اجرایی،مربیان و داوران پیش از برگزاری مسابقات، بزنیم .

خمیس آبادی گفت :به طور حتم سلامتی بازیکنان و کادر فنی برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است و تمام تلاش و سعی مان را خواهیم کرد تا با یک برنامه ریزی مناسب و طبق قوانینی که سال گذشته فدراسیون تکواندو لیگ را برگزار کرد بتوانیم به نحو شایسته این رقابتها را برگزار نماییم، تا مجددا شوق و شور در میان تکواندوکاران از سر گرفته شود و شاهد مبارزات جذاب بر روی شیابچانگ باشیم .

مسئول سازمان لیگ استان اظهار داشت :رقابتهای لیگ باشگاهای استان در ردهای سنی خردسالان،نونهالان،نوجوانان و جوانان به صورت گروه بندی  و در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزاری می گردد که اطلاعات دقیق و جزییات کامل این رقابتها طی بخشنامه ای در هفته های اخیر اطلاع رسانی خواهد شد .

خمیس اّبادی در پایان بیان داشت : با شیوع ویروس کرونا در سال ۹۸ و ممنوعیت های موجود نتوانستیم مراسم اختتامیه و اهدا حکم و مدال تیمهای برتر لیگ های را برگزار نماییم که براساس برنامه ریزی های انجام شده،این مراسم در هفته های اول رقابتهای لیگ امسال برگزار می گردد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram