۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 06 آوریل 2021
دبیر هیات استان :

ارائه برنامه ها و راهکارهای مناسب کمیته های اجرایی در نخستین گام

لشکری گفت:برگزاری نشست های مشترک با مسئولین کمیته های اجرایی استان،در جهت ارائه برنامه ها  و راهکارهای مناسب نخستین گام در سال جدید است .
مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان در گفتگو با روابط عمومی هیات استان بیان داشت :هیات استان در سال گذشته با وجود ویروس کرونا و عدم فعالیت های ورزشی توانست با ارائه برنامه های متنوع در راستای شعار تکواندو تعطیل نیست نمره قابل قبولی را بدست آورد،امسال نیز با توجه به شرایط موجود و محدودیتها در نظر داریم با بهره گیری از تجارب سال گذشته برنامهای متنوعی را در تمامی زمینه های به اجرا در آوریم.
وی در ادامه گفت:براساس برنامه ریزی صورت گرفته،در نخستین گام برگزاری جلسات هماهنگی کمیته های اجرایی استان ( آزمون، مسابقات، لیگ، فرهنگی، همگانی، استعداد یابی، مربیان، داوران، آموزش، پزشکی، هانمادانگ، پومسه، استعدادیابی، پیشسکوتان، قضایی، تحقیقات، هیانگ، بازاریابی و روابط عمومی) را در راستای ارائه برنامه هایشان  به صورت مجزا و با حضور رییس و نایب رییس هر کمیته خواهیم داشت تا بتوانیم با هم اندیشی مسئولین این کمیته ها در سال جدید با وجود محدودیتهای بازهم بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
لشکری افزود:در سال جدید هیات استان  در نظر دارد باهمکاری کمیته نظارت و  ارزیابی بر عملکرد و برنامهای کمیته های اجرایی خود به صورت ماهانه  نظارت کند وتمامی مسولین کمیته ها در دوبخش بانوان و آقایان می بایست به صورت ماهانه گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.
دبیر هیات استان در پایان اظهار داشت:در روزهای آتی مراسم اهدا احکام و مدال آوران مسابقات قهرمانی کشور پومسه درسال ۱۳۹۹ را در برنامه خود خواهیم داشت تا بتوانیم مراسمی در خور این قهرمانان با حضور مسئولین استان برگزار نماییم.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram