۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » آرشیو اخبار » اخبار » اخبار » ارشیو کل اخبار » گزارش
  • 22 ژوئن 2020

نظری خبر داد ؛برگزاری اولین فستیوال پومسه پایتخت در تیر ماه

مسئول کمیته پومسه استان تهران گفت: به منظور تقویت و بالا بردن روحیه تکواندوکاران دررده پایه اولین فستیوال ورزشی پومسه استان  را در تیر ماه برگزار خواهیم کرد.

حمید نظری  مسئول کمیته پومسه استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو بیان داشت ؛در نظر داریم به منظور تقویت و بالا  بردن روحیه تکواندوکاران در رده های پایه و کاهش و دور بودن استرس مسابقه وتنش های رقابتی و همچنین تغییر در نوع نگرش خانواده ها  و فرهنگسازی برای لذت بردن ازاین رشته،به عنوان اولین استان که همواره پیشگام در این رشته می باشد،اولین دوره فستیوال پومسه را در تیر ماه برگزار نماییم.

وی در خصوص نحوه برگزاری این فستیوال بیان داشت :این فستیوال در رده سنی شکوفه و خردسال و در ردهای کمربندی زرد،سبز،آبی،قرمز و مشکی و با حضور تعداد محدود از پومسه روها برگزار می گردد که بازیکنان در فضای شاد و به دور از استرس مسابقات به اجرای فرم می پردازند ، برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی در سالن ،حضور ملی پوشان و اجرای حرکات اکروبات و پخش کلیپ بخشی از برنامه این فستیوال می باشد .

نظری با بیان اینکه به منظور بالا بردن روحیه بازیکنان و ایجاد انگیزه برای خانوادها به همه شرکت کنندگان لوح و مدال اهدا خواهدشد،در ادامه اظهار داشت:به منظور شرایط موجود و حفظ سلامتی شرکت کنندگان با تعداد محدودی این فستیوال را برگزار خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد تمام نکات بهداشتی را در روند برگزاری رعایت کنیم.

مسئول کمیته پومسه در پایان بیان داشت :براساس برنامه ریزی های انجام شده مسابقات قهرمانی پومسه استان انتخابی ورود به اردوی استان را در مرداد ماه برگزار خواهیم کرد و نیز به منظور رشد و ارتقاء سطح فنی و کیفی پومسه در سطح استان چندین دوره کارگاه آموزشی ویژه مربیان حوزه و شهرستان را برگزار می کنیم که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram