۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۴ دی ۱۳۹۸
با اعلام آخرین رنکینگ پاراتکواندو در سال 2019؛

سهمیه عزیزی برای حضور در پارالمپیک ۲۰۲۰ قطعی شد

آخرین رنکینگ پاراتکواندوکاران در سال ۲۰۱۹ اعلام شد و اصغر عزیزی هوگوپوش شایسته استان تهران که در مسابقات قهرمانی اروپا موفق به کسب امتیاز شده بود توانست دومین سهمیه را برای تکواندو ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ – توکیو بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از  فداسیون تکواندو، از سوی فدراسیون جهانی آخرین رنکینگ المپیکی پاراتکواندوکاران در سال ۲۰۱۹ اعلام و اصغر عزیزی با کسب ۱۶۰/۴۸ امتیاز و قرار گرفتن در میان ۴ نفر برتر رنکینک توانست دومین سهمیه پاراتکواندو ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ – توکیو را کسب نماید.

عزیزی در مسابقات قهرمانی اروپا موفق به کسب امتیاز شد و توانست در میان ۴ نفر برتر قرار بگیرد تا ایران در نخستین حضور پاراتکواندو در بازی‌های پارالمپیک با دو نماینده به مصاف رقبای خود برود.

 مهدی پوررهنما تکواندوکار وزن ۷۵- کیلوگرم در کلاس K44 نیز آذرماه سال گذشته با اختلاف امتیاز بالا نسبت به حریفان، سهمیه خود را برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو قطعی کرده بود.

هم اکنون اردوی آمادگی ملی پوشان کشورمان برای حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ – توکیو در جزیره کیش در حال پیگیری است و تا روز ۲۶ دی ماه نیز ادامه دارد.

هدایت این نفرات برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram