۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

۲۱فروردین‌ماه، آغاز ثبت نام برای حضور در مسابقات آزاد کشوری نونهالان

با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های آزاد کشوری (ورود به اردوی تیم‌ملی) نونهالان در دو گروه دختران و پسران دهه اول اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود؛ ثبت‌نام برای حضور در این رویداد از روز چهارشنبه – ۲۱ فروردین‌ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل ازسایت فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد کشوری (ورود به اردوی تیم‌ملی) نونهالان در دو گروه دختران و پسران دهه اول اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
مسابقات در گروه دختران از یکم اردیبهشت‌ماه به مدت ۳ روز برگزار می‌شود که ثبت نام از روز چهارشنبه – ۲۱ فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه – ۲۷ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.
پیکارهای گروه پسران نیز از چهارم تا هفتم اردیبهشت‌ماه پیگیری خواهد شد و ثبت نام از ۲۱ تا ۲۹ فروردین‌ماه امکان‌پذیر می‌باشد.
متولدین ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۳ تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۶ جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند؛ تاریخ دقیق برگزاری هر وزن نیز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است؛ از مهم‌ترین رقابت‌های پیش‌رو نونهالان می‌توان به مسابقات قهرمانی آسیا در تیرماه و رویداد قهرمانی جهان در مردادماه اشاره کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram