۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹

پریچهره مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران شد/باید نقاط قوت و ضعف را به فرصت تبدیل کنیم

طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان “نصرالله پریچهره” به عنوان مدیر کل جدید اداره ورزش و جوانان استان تهران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ مراسم تودیع رضا گل محمدی و معارفه نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران،  (شنبه سوم آبان ماه ) با حضور تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در این اداره کل برگزار شد .

در این مراسم  نصرالله پریچهر مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت :ورزش استان تهران فقط یک استان نیست و کسانی که در ورزش پایتخت کار می کنند در اصل به ورزش کل کشور کمک می کند .
وی با تقدیر از تلاش های رضا گل محمدی در ۴ سال مدیریت خود در عرصه ورزش و جوانان استان تهران، با اشاره به حضور موثر ایشان در عرصه کشور طی سالیان متمادی گفت: اداره کل ورزش و جوانان جایگاهی بزرگ در استان تهران است و بزرگوارانی چون خطیب، تقی زاده و گل محمدی در راس آن قرار داشته اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن قدردانی از حسن اعتماد وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: واقعیت امر با خیلی از مدیران کل استانی طی جلسات مختلف صحبت کرده و آشنا هستیم، اما به نظر من هر فردی در هر مسئولیتی یک مدیرکل است و می تواند در بخش خود خلاقیت هایی را به خرج دهد، خودتان را با هیچ استانی قیاس نکنید و اگر کوتاهی از خود نشان دهید پیش وجدان و خدای خودتتان شرمنده خواهید بود .
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش جمعی، به ورزش تهران سرعت بدهیم و به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ستاد وزارت که از ما خواسته شده و مورد انتظار مردم است، ورود پیدا کنیم و همه به استراتژی آینده ما کمک کنند.
پریچهره استفاده از تمام ظرفیت هیات ها و فدراسیون و تعامل با آن را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از این تعامل استفاده کرد تا چرخ ورزش بچرخد و به اهداف خود برسیم و در این راه، تصمیم گیری ها باتفکر باشد و همواره تفکر، تلاش و توکل را سرمنشا کار خودمان قرار دهیم تا به بیراهه نرویم و به بطالت وقت نگذرانیم .
وی از احترام به ارباب رجوع گفت و ادامه داد: کسی که به اداره کل می آید، ارباب ماست. انتظار داریم که همکارانم به شرح وظایف خود احترام بگذارند، خدا را در نظر بگیرند، تقوا داشته باشند و نظم معنوی را مد نظر قرار دهند. ان شاالله با کارکرد خودمان پاسخگوی اعتماد حامیان خود به ویژه استاندار، مقام عالی نظارت و مهندس تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزات باشیم و در مرحله عمل با کمک همه عزیزان و هر فردی که می تواند قدمی برای ورزش و جوانان استان بردارد، به اهداف عالیه ورزش و جوانان در استان و کشور برسیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram