۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

غفاریان: هنرجویان تکواندو امانت در نزدمان هستند

رئیس هیئت تکواندو شهرستان شمیرانات گفت: هنرجویان تکواندو امانت هایی در نزدمان هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم تا حافظ این سرمایه ها باشیم.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، مرتضی غفاریان رئیس هیئت تکواندو شمیرانات درخصوص عملکرد شمیرانات در سال ۹۷ گفت: به لطف و یاری خدا در ابتدای سال که فعالیت خود را آغاز کردیم اقدام به تشکیل یک شورای راهبردی کردیم که بتوانیم با برگزاری جلسات مدون و منظم و با استفاده از نقطه نظرات اساتید و مربیان حوزه به پیشرفت تکواندو کمک کنیم. همچنین مسابقات قهرمانی حوزه را در رده های مختلف سنی برگزار کرده و میزبانی سه مسابقه استانی را به عهده داشتیم.
وی افزود: در اواخر سال ۹۷ مسابقات قهرمانی توابع استان تهران گرامیداشت شهید احمدی روشن را در سالن خانه تکواندو فدراسیون برگزار کردیم و همچنین در کمیته بانوان و آقایان کلاس های آموزشی برای تکواندو کاران و همچنین دانش آموزان حوزه برگزار کردیم. باید اضافه کنم در حوزه شمیرانات تأمین منابع مالی از جمله مشکلاتمان نیست و دغدغه اصلی ما تربیت سالم ورزشی و قهرمانی تکواندو کاران است و عمده تلاش های ما در جهت به ثمر رساندن این هدف پیش می رود. در واقع هنرجویان تکواندو امانت هایی در نزدمان هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم تا حافظ این سرمایه ها باشیم.
غفاریان با بیان اینکه توانستیم به اندازه توانمندی هایمان در سال ۹۷ فعالیت بکنیم گفت: با یاری عزیزانمان در حوزه شمیرانات توانستیم امکانات سخت افزاری از جمله سیستم داوری و البسه تیم های اعزامی را فراهم کرده و پس از ۱۱ سال موفق شدیم دفتر ورزشی در محل ساختمان دفاتر هیئت های ورزشی شمیرانات برای هیئت تکواندو بگیریم که این مهم بسیار حائز اهمیت بود.
رئیس هیئت تکواندو شمیرانات با اشاره به حضور ۱۳ تیم در بخش بانوان و ۱۱ تیم در بخش آقایان در لیگ های استان و کشور افزود: در سال جاری هم به طور یقین با قدرت در لیگ های استان و کشور حضور خواهیم داشت و در لیگ منطقه ای هم که برگزاری آن توسط هیئت تهران در دستور کار قرار گرفته حضوری قدرتمند خواهیم داشت و میزبانی چندین هفته را هم به عهده خواهیم گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram