۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۶ دی ۱۳۹۷

عباسی : لیگ امسال نونهالان پویاتر از سالهای گذشته برگزار شد

سرمربی تیم فتوزعفر گفت: لیگ برتر امسال نونهالان، پویاتر از سال های گذشته برگزار شد و تیم ما تا هفته پایانی برای قرار گرفتن روی سکوی قهرمانی شانس داشت.

سهیل عباسی در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر نونهالان اظهار داشت: تیم فتوزعفر هر سال در لیگ های استان تهران شرکت می کند و به طور معمول هم تیممان روی سکو می رود ، از نظر من لیگ برتر امسال نونهالان پویاتر از سال های گذشته برگزار شد و تیم های شرکت کننده برای کسب عنوان قهرمانی برنامه داشتند و تکلیف قهرمان حتی تا هفته پایانی هم مشخص نبود.

وی تصریح کرد: شرایط در بازی های هفته سیزدهم و چهاردهم( پایانی) طوری بود که اگر تیم بهین آور هر دو بازی خود را واگذار می کرد و ما می بردیم ، تیم فتوزعفر به مقام قهرمانی می رسید اما هم بهین آور و هم تیم ما هر دو بازی پایانی را پیروز شدیم و شرایط جدول رده بندی دست نخورد و ما نایب قهرمان شدیم.

سرمربی تیم فتوزعفر درخصوص جدی ترین رقبای تیمشان گفت: همه تیم های شرکت کننده در لیگ نونهالان با برنامه بودند و می توانستند برای رقبا خطرآفرین باشند، اما تیم های بهین آور و شیرآلات شایان جدی ترین رقبای ما محسوب می شدند.

وی با بیان اینکه قصد دارد نایب قهرمانی را به امیرحسین صالحی پسر ۷ ساله ای که در حال حاضر در کما به سر می برد ، تقدیم کند، در این باره توضیح داد: مدیر فنی تیم فتوزعفر حمید صالحی است که متاسفانه در اوایل فصل فرزندش (امیرحسین) به کما رفت و هنوز هم به هوش نیامد و ایشان نتوانست ما را همراهی کند، دوست دارم این نایب قهرمانی را به امیرحسین تقدیم کنم.

عباسی درباره دیگر اعضای کادر فنی تیم فتوزعفر ، اعلام کرد: سعید یاوری به عنوان سرپرست ، یدالله تیموریان ، احمد قربانی و امین کربلایی به عنوان مربی در کنار تیم فتوزعفر بودند که از تمامی آنها به خاطر تلاش هایشان قدردانی می کنم. تکواندوکاران ما هم از حوزه جنوب غرب بودند که با همت آنها موفق شدیم به نایب قهرمانی برسیم.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram