۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

جدال ۱۱۵ هوگوپوش نوجوان دختر پایتخت بر روی شیابچانگ کشوری

مسابقات آزاد کشوری نوجوانان در گروه دختران از روز سه‌شنبه – ۲۰ فروردین‌ماه به مدت ۳ روز و به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛رقابتهای آزاد کشوری نوجوانان به منظور شناسایی برترین ها جهت  (ورود به اردوی تیم ملی )وحضور در دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، سه شنبه ۲۰ فروردین ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

با اتمام مهلت ثبت نام ،۱۱۵ دختر نوجوان پایتخت در ۱۰ وزن (۴۲-، ۴۴-، ۴۶-، ۴۹-، ۵۲-، ۵۵-، ۵۹-، ۶۳-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم)در این رقابتها برای کسب جواز ورود به اردوی تیم ملی به روی شیابچانگ خواهند رفت که اسامی نفرات شرکت کننده به شرح ذیل می باشد؛

وزن اول:
نگار فاتحی پیکانی،غزل شیرازی ، سارینا حسینی فرد ، معصومه رنجبر ، پریا امیر پوری ، هیوا عباسی شایسته فر ، فاطمه گروسی ، نازنین چهار محالی
وزن دوم:
کیانا نوری ، مهدیه محبی ، فاطمه رهگذر ،یاسمن کریمی ، پریا کیانی ، حنانه آقاپور خانقاه ،مهشاد احوطی ، دنیا سپاهی ، کیمیا امیدوار ، زهرا طهماسبی ،نازنین زهرا نعمتی ، سارا عمرانی ، محدثه محمد پور ، آمنه غضنفری ، یگانه جیبا
وزن سوم:
یاسمن حسین پور ، فاطمه بلاغی هزار دره ، مریم نهضت ، آتنا سلطانی قمبوانی ، فاطمه شاهمیرزالو ، روژین جعفری ، ریحانه یاری رجل ، یاسمین نصیری جنار ، مبینا نوری ، آناهیتا قربانی ، غزل رحمتی ، پرستو فعال محمد علی
وزن چهارم:
محدثه ذوالفقاری ، ستایش اسماعیلی ، زهرا علیزاده خاتون آباد ، راشا مرادی ، مبینا رضائی ورزقانی ، رومینا زمانی ، فائزه نوریان ، فاطمه یزدی ، دنیا شاقلانی لور ، هانیه غیور فرد ، سماء مالکی ، مهشاد دانش منش ،
وزن پنجم:
الناز فراهانی ، عسل صابری ، فاطمه احمدی ، صنم عینی ، فاطمه رهنما ، آیلین بختیاری ، فاطمه احمدی ، نگار قادیان انار مرز ی، فاطمه محمدی ، مانیا پیمان خواه ، یگانه سادات یعقوبی ، الهام محمدی احمد آباد ، فاطمه مددی ، دلنواز نظری ، ایناز راز گردانی ، هلیا نیک خواه آبادی ، تینا حاجی عیسی زاده ، مهسا علیزاده خاتون آباد ، صبا مصطفائی ، مائده خندابی ، پریسا فعال محمد علی ، زینب جانی ، مهدیس مراد پور ، زهرا طاهری
وزن ششم:
زهرا باخدا ، ریان محمدی زاده ، بیتا صنعتی ، زهرا محمدی ، یکتا منشاد ، نورا محبی ، ساغر خوانساری ، نیلوفر صادقی گندم آباد ، زهرا عیسوند ، رها کلوسی امین ، پریماه چنگی ، پانیذ منظوری علی آبادی ، مبینا شیخی ، نرگس فرحناکی ،
وزن هفتم:
هستی حیدر پناه ، آناهیتا سلمانی ، فاطمه امیری ، زهرا میخوش کمال آباد ، زهرا سلیمانی دارانی ، ژینا خضر زاده ، شیوا حسنلو ، آرمیتا دادخواه ، نرگس ملکی، پریناز چنگی ، محیا عرب احمدی ،
وزن هشتم:
هستی عبدالهی فر ، ساغر قزوینه ، مهرنوش علیزاده ، جورشری ،زینب شقاقی ، مهدیس سادات شریعت ، سپیده ندانی ، مبینا الوندی ، فاطمه قلی ، پانته آ سلمانی ، مبینا محمدی
وزن نهم:
مرضیه بغراتی ، سحر حسینی پری ، محدثه حبیب زاده ، زهرا الیاسی ، آناهیتا توکلی ، نازنین زهرا ذوالقدر
وزن دهم:
یاسمن بداقی ، ملیکا آقازاده بنفشه ورق ، راضیه رجبی
لازم به ذکر است براساس اعلام کمیته مسابقات،برنامه زمانبندی این رقابتها به شرح ذیل می باشد؛
سه‌شنبه – ۲۰ فروردین‌ماه///
مبارزات اوزان اول (۴۲- کیلوگرم)، پنجم (۵۲- کیلوگرم) و هشتم (۶۳- کیلوگرم)
چهارشنبه – ۲۱ فروردین‌ماه///
مبارزات اوزان سوم (۴۶- کیلوگرم)، ششم (۵۵- کیلوگرم)، نهم (۶۸- کیلوگرم) و دهم (۶۸+ کیلوگرم)
پنجشنبه – ۲۲ فروردین‌ماه///
دوم (۴۴- کیلوگرم)، چهارم (۴۹- کیلوگرم) و هفتم (۵۹- کیلوگرم)
** وزن‌کشی هر وزن روز قبل از تاریخ برگزاری از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در فدراسیون تکواندو انجام می‌شود.
گفتنی است؛ منتخبین این دوره از رقابت‌ها به اردوی تیم ملی راه پیدا می‌کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram