۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۸ دی ۱۳۹۷

لیگ غرب تهران، تیم های برتر خود را شناخت

مرحله دوم رقابت های لیگ تکواندو پسران غرب استان تهران در رده های سنی خردسالان و نونهالان روز جمعه ۱۴ دی ماه برگزار شد و صدرنشینان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مرحله دوم از ششمین دوره مسابقات لیگ تکواندو غرب استان تهران با مشارکت هیات های تکواندو بهارستان و چهاردانگه تحت عنوان (جام ستارگان آینده) ، با حضور ۲۸ تیم روز جمعه ۱۴ دی ماه به میزبانی شهرستان بهارستان در سالن ۲۲ بهمن برگزار شد.

در رقابت های لیگ دسته یک خردسالان، ۱۰ تیم پایگاه قهرمانی بهارستان، منتظران حضرت مهدی(عج)، آینده سازان ۲۲بهمن، انصار چهاردانگه، ابزار تهران، اکادمی ونداد، رویین تنان، آینده سازان تکواندو اسلامشهر، شهید بهشتی و تکنیک برتر چهار دانگه برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به مبارزه پرداختند که در پایان رقابت های هفته چهارم،  انصار چهاردانگه با ۱۰ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار رفت، تیم منتظران مهدی عج با ۹امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم شهید بهشتی با ۹ امتیاز و تفاضل کمتر در تعقیب تیم های اول و دوم است.

لیگ برتر خردسالان نیز با حضور هفت تیم کیان راز تندرستی، منتظران مهدی عج، انصار چهاردانگه، یاران مهدی اسماعیلی، آکادمی قهرمانان اسلامشهر، پایگاه قهرمانی بهارستان و آکادمی عبدی فر پیگیری شد و در پایان مبارزات هفته سوم؛ یاران مهدی اسماعیلی با ۹ امتیاز پیشتاز است، تیم های  منتظران مهدی عج و آکادمی قهرمانان اسلامشهر با ۴ امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به یکدیگر در رده های دوم و سوم هستند.

همچنین در لیگ برتر نونهالان، یازده تیم منتظران حضرت مهدی (عج)، تکنیک برتر چهاردانگه ، انصار چهاردانگه، آکادمی آدلان، اکادمی ونداد، پایگاه قهرمانی بهارستان، آکادمی امین نواز، ابزار تهران ، سلمان فارسی ، اکادمی قهرمانان اسلامشهر و پایگاه قهرمانی گلستان به روی شیاپ چانگ رفتند و تاکنون در پایان مبارزات هفته چهارم ، پایگاه قهرمانی گلستان ۱۲ امتیازی شد و در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. ابزار تهران با ۹ امتیاز و منتظران مهدی (عج) با ۸ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل است:

لیگ دسته یک خردسالان

هفته سوم ://

ابزار تهران۳_شهید بهشتی ۷

پایگاه قهرمانی بهارستان ۱-انصار چهاردانگه ۹

رویین تنان ۲_منتظران ۸

آینده سازان تکواندو اسلامشهر ۶-آکادمی ونداد۴

تکنیک برتر چهاردانگه ۴- آینده سازان ۲۲بهمن ۶

هفته چهارم://

ابزار تهران ۵_ پایگاه قهرمانی بهارستان ۵

رویین تنان۴_شهید بهشتی ۶

آینده سازان تکواندو اسلامشهر ۵_ انصار چهاردانگه

لیگ برتر خردسالان:

هفته دوم///

کیان تندرستی ۴ انصار چهاردانگه ۶

آکادمی قهرمانان اسلامشهر ۳_یاران مهدی اسماعیلی ۷

پایگاه قهرمانی بهارستان ۵_آکادمی عبدی فر۵

هفته سوم///

آکادمی قهرمانان اسلامشهر ۶_انصار چهاردانگه ۴

_پایگاه قهرمانی بهارستان ۵ منتظران ۵

آکادمی عبدی فر ۳_ یاران مهدی اسماعیلی ۷

لیگ برتر نونهالان : 

هفته سوم ///

آکادمی ادلان۴_پایگاه قهرمانی گلستان ۶

آکادمی امین نواز ۸_آکادمی ونداد۲

آکادمی سلمان فارسی ۳_انصار چهاردانگه ۷

منتظران ۶_تکنیک برتر چهاردانگه ۴

آکادمی قهرمانان اسلامشهر ۴_ابزار تهران ۶

هفته چهارم///

آکادمی امین نواز ۶_پایگاه قهرمانی بهارستان ۴

آکادمی سلمان فارسی ۳_پایگاه قهرمانی گلستان ۷

منتظران مهدی (عج)۵ آکادمی ونداد ۵

آکادمی قهرمانان اسلامشهر ۸ انصار چهاردانگه ۲

ابزار تهران ۷_تکنیک برتر چهاردانگه ۳

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram