۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۵ دی ۱۳۹۷

لطفعلیان: بهین آور فقط یک امتیاز از دست داد/ دومین قهرمانی پیاپی مقتدرانه بود

سرمربی تیم بهین آور بعد از کسب عنوان قهرمانی تیمش در لیگ برتر نونهالان پسر گفت: امسال با تلاش و پشتکار بازیکنان و کادر فنی موفق شدیم برای دومین بار پیاپی عنوان قهرمانی در لیگ برتر نونهالان را به دست آوریم.

امید لطفعلیان در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران درخصوص پنجمین دوره رقابت های لیگ برتر نونهالان پسر اظهار داشت: امسال لیگ خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان قوی در تمامی تیم ها تقسیم شدند که باعث شد رقابت ها نزدیکتر و حساس تر شود. نحوه برگزاری مسابقات هم از نظم خوبی برخوردار بود.

وی در ادامه افزود : این سومین سالی بود که بهین آور در لیگ برتر نونهالان باشگاههای استان تهران شرکت می کرد ،  سال ۹۶ روی سکوی نخست ایستادیم و امسال هم برای دومین بار عنوان قهرمانی را کسب کردیم، جا دارد از مسعود کرمی مدیرعامل شرکت تولیدی و صنعتی بهین آور تشکر کنم که در تمامی این سال ها از ما حمایت کردند.

فنی ترین مربی لیگ درباره ارنج تیمش توضیح داد: سعی کردیم برای مسابقات لیگ برتر نونهالان، استعدادهای حاضر در استان تهران را در یک تیم جمع کنیم و باوجود اینکه تعداد بازیکنانمان زیاد بود در هفته های مختلف تمامی آنها را بازی دادیم .

وی درباره تیم های رقیب، تصریح کرد: تیم فتوزعفر جدی ترین حریف ما محسوب می شد، چون تنها تیمی بود که توانست از ما یک امتیاز بگیرد در ۱۳ بازی، تیم بهین آور پیروز از شیاپ چانگ بیرون آمدیم .

لطفعلیان با بیان اینکه کادرفنی تیم بهین آور نقش موثری در قهرمانی لیگ داشتند، از زحمات همه آنها قدردانی کرد و اذعان داشت: حسین کریمی به عنوان سرپرست، دامون ابوالقاسمی به عنوان مدیر فنی و محمدرضا نجفی ، هومن صادق نیا به عنوان مربی در کنار تیم بهین آور بودند که از تمامی آنها به خاطر زحمت هایی که کشیدند تشکر و قدردانی می کنم.

انتهای پیام  /

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram