۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
به منظور گرامیداشت دهه امامت ولایت – عید بزرگ غدیر صورت می‌گیرد؛

چالش بزرگ تکواندوکاران در جام غدیر

چالش بزرگ تکواندو “جام غدیر” به منظور گرامیداشت دهه امامت و ولایت “عید بزرگ غدیر” در دو گروه مردان و زنان و در آیتم‌های آپ دولیوچاگی و دولیوچاگی رکوردی با ۱۱۰ جایزه ارزشمند برای ورزشکاران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از فدراسیون تکواندو، به منظور گرامیداشت دهه امامت و ولایت “عید بزرگ غدیر” چالش بزرگ تکواندو “جام غدیر” در دو گروه مردان و زنان و در آیتم‌های آپ دولیو چاگی و دولیوچاگی رکوردی برگزار می‌شود که به ۱۱۰ تکواندوکار برتر این رقابت‌ها جایزه ارزشمندی اهدا خواهد شد.

عضویت در بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو و تمدید سال ۹۹، بدون محدودیت رده کمربندی، رده کمربند سفید، سبز و آبی برای ضربه آپ دولیوچاگی و رده کمربند قرمز به بالا برای ضربه دولیوچاگی شاریط عمومی برای شرکت در این رقابت‌ها است.

این رقابت‌ها در سه رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال (۱۱ دی‌ ماه ۱۳۸۴)، ۱۵ تا ۱۸ ۳۰ سال (۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۴ تا ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۰) و بالای ۱۹ سال (۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۰ به پایین) برگزار می‌شود.

مسابقات تنها در یک مرحله برگزار خواهد شد و واجدین شرایط از امروز (یکشنبه – ۱۹ مردادماه) تا پایان روز پنجشنبه – ۲۳ مردادماه فرصت دارند از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو TaekApp *نسخه به روزرسانی شده* ویدئوهای خود را ارسال نمایند.

داوران روز یکشنبه – ۲۶ دی‌ماه به قضاوت ویدئو‌های ارسالی می‌پردازند و نتایج نیز در همین روز اعلام خواهد شد.

به نفرات اول تا نهم توسط شرکت “های وب” حامی مالی این چالش جوایز نقدی به ارزش بیش از ۳۰ میلیون ریال  اهدا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram