۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » اخبار » ارشیو کل اخبار » گفتگو
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۷

کیانی: مدال طلایم با یک لحظه غفلت به نقره تبدیل شد

IMG_20180530_155524

دارنده مدال نقره وزن ۴۹- کیلوگرم رقابت های قهرمانی آسیا گفت: در مبارزه فینال با حریفی از کره جنوبی بازی برده را به خاطر یک لحظه غفلت باختم و در یک قدمی مدال طلا ، به نقره بسنده کردم.

ناهید کیانی نماینده استان تهران در رقابت های قهرمانی آسیا ویتنام ، پس از بازگشت به ایران در خصوص این پیکارها گفت: از ابتدا برای گرفتن خوش رنگ ترین مدال وزن چهارم به ویتنام رفتم و به همین خاطر تمرینات پرفشاری را هم پشت سر گذاشتم، سطح مسابقات بسیار بالا بود اما با این وجود موفق شدم به فینال راه یابم.

وی تصریح کرد: من در وزن ۴۹- کیلوگرم دو رقیب مدعی عنوان قهرمانی از کشورهای چین و تایلند داشتم که در عین ناباوری در همان بازی اول باختند و حذف آنها تمامی محاسبات را به هم ریخت و باعث شد بازی های جذابتری را تا فینال شاهد باشیم ، چون رقیبانی که منجر به حذف این دو تکواندوکار شده بودند قوی تر و بودند و شناختی از آنها نداشتم.

تکواندوکار تهرانی وزن چهارم درخصوص مبارزاتی که تا رسیدن به فینال پشت سر گذاشته بود، گفت: من ابتدا با «آنا حداد» لبنانی روبه رو شدم و توانستم با نتیجه ۲۵ بر ۴ پیروز شوم ، سپس«جیسکا کانابال» از فیلیپین را ۲۲ بر ۸ از پیش رو برداشتم ، در مرحله نیمه نهایی هم با «تیتانیا فازرین» از اندونزی مبارزه کردم که ۷ بر ۵ وی را شکست دادم و فینالیست شدم تا این جا از تمامی مبارزاتم راضی بودم و فکر می کنم بهترین عملکرد را روی شیاپ چانگ داشتم.

وی درباره بازی فینال اذعان داشت: در بازی فینال روبه روی بُرا کانگ از کره‌ جنوبی قرار گرفتم و در حالی که ۱۲ امتیاز از او جلو بودم ، یک لحظه اشتباه باعث شد تا رقیبم که بسیار هم باهوش بود امتیازات از دست رفته اش را جبران کند و بازی مساوی شود. بعد از آن با اخطار عقب افتادم و متاسفانه مدال طلا را با یک اختلاف امتیاز ناچیز از دست دادم، با این وجود خدارا شاکرم که توانستم مدال ارزشمند نقره را کسب کنم.

نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم استان تهران در تیم ملی بانوان درخصوص رقابت های ملیکا میرحسینی دیگر نماینده استان تهران در رقابت های قهرمانی آسیا ویتنام گفت: میرحسینی مبارزات خوبی را داشت و مربیان از عملکردش راضی بودند ، او در مبارزه دوم با یک رقیب چینی قدرتمند که تجربه مدال آوری زیادی داشت رودر رو شد و با یک اختلاف ناچیز مبارزه را واگذار کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram