۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۶ دی ۱۳۹۸
با پایان رقابت‌های آزاد کشوری؛

پاراتکواندوکاران تهرانی بر سکوی قهرمانی ایستادند

با پایان رقابت های آزاد کشوری در مجموع مردان و زنان، تهرانی ها عنوان قهرمانی را کسب کردند؛ اصفهان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و مازندران سوم شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ مسابقات آزاد کشوری پاراتکواندو در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان و در دو بخش پومسه و کیوروگی و گروه مردان و زنان(چهارشنبه – ۲۵ دی ماه) به میزبانی هیات تکواندو استان تهران و در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد.

با پایان این رقابت‌ها، تهران بر سکوی قهرمانی قرار گرفت؛ اصفهان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و مازندران سوم شد.

اسامی مدال آوران این رقابت ها به شرح زیر است:

«گروه زنان»

کیوروگی///

وزن ۵۸- کیلوگرم (K44): 

۱- فاطمه دودانگه (البرز)

سحر قنبری (مازندران)

وزن ۵۸+ کیلوگرم (K42 – K44): 

۱- اکرم منصوری (اصفهان)

۲- رایحه شهاب (تهران)

پومسه///

رده سنی نونهالان: 

۱- سحر قنبری (مازندران)

رده سنی بزرگسالان:

۱- فاطمه محمدی (البرز)

۲- فاطمه دودانگه (البرز)

۳-  رایحه شهاب (تهران) – اکرم منصوری (اصفهان)

«گروه مردان»

کیوروگی///

رده سنی خردسالان:

وزن ۴۱- کیلوگرم:

۱- شهرام صحراپیما (مازندران) (K43)

۲- ابوالفضل شکوهی راد (قم) (K44)

رده سنی نونهالان:

وزن ۴۵- کیلوگرم(K44):

۱- مهدی داتلی (اصفهان)

۲- محمدحسین مصطفوی (اصفهان)

رده سنی نوجوانان:

وزن ۵۹- کیلوگرم:

۱- کیان کریمی (تهران) (K44)

۲- محمد دالوند (خوزستان) (K44

۳- عباس غلامی (کرمان) (K41

رده سنی بزرگسالان:

وزن ۶۱- کیلوگرم (K43):

۱- محمدرضا شعبانی (قم)

۲- محمد جواد اسلامی (قم)

۳- سیدمحمد موسوی (کرمان)

وزن ۶۱- کیلوگرم (K44):

۱- محمد شاه نظری (مازندران)

۲-  حسین میرزایی (گیلان)

۳- سجاد ترکاشوند (کرمانشاه) – محمد علی مهدوی مازندران)

وزن ۷۵- کیلوگرم (K42):

۱- سعید صادقیان پور (یزد)

۲- مهدی کردلو (زنجان)

۳- رضا فراهانی (مرکزی)

۳- عمران رحمان اف (تهران)

وزن ۷۵- کیلوگرم (K44):

۱- علیرضا بخت (بوشهر)

۲- محمود جعفرزاده (اردبیل)

۳- سید ابوالفضل موسوی (مرکزی) -مجید شفی زاده (اصفهان)

وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42):

۱- مهدی بهرامی آذر (کرمانشاه)

۲- اسدالله بذرافکن (مازندران)

وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44):

۱- حامد حق شناس (اصفهان)

۲- سیدمحسن فخرپور (فارس)

۳- محمد کیانی سلمی (فارس) – هادی احمدی وند (آذربایجان شرقی)

پومسه///

رده سنی نونهالان (NE):

۱- ابوالفضل ایمانی (تهران)

رده سنی نوجوانان (P34):

۱- امیرعلی آذرخش (تهران)

رده سنی بزرگسالان (NE):

۱- احمدرضا برهانی (اصفهان)

۲- سجاد مایلی (زنجان)

۳- سبحان طاهری (گیلان)

رده سنی بزرگسالان (ID):

۱- محمدهادی محمودیان (تهران)

۲- عباس زارعی (فارس)

۳- افشین رستمی (فارس)

رده سنی ترکیبی:

۱- کاظم رنجی احمدآباد (آذربایجان غربی)

۲- مهدی داتلی بیگی (اصفهان)

۳- شهرام صحراپیما (مازندران) – سیدمحمد موسوی (کرمان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram