۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

عزیزی: در تدارک یک اعزام بین المللی هستیم

رئیس هیئت تکواندو اسلامشهر گفت: در سال ۹۸ با هماهنگی هیئت استان در تدارک یک اعزام بین المللی هستیم.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، حسین عزیزی رئیس هیئت تکواندو اسلامشهر در گفتگو با روابط عمومی این هیئت با ارائه گزارش مختصری از عملکرد تکواندو اسلامشهر در سال ۹۷ گفت: در بخش بانوان میزبان المپیاد تهران بودیم. شاهد برگزاری لیگ بانوان اسلامشهر و سه دوره مسابقات آزاد بودیم و همچنین میزبان یک دوره آزمون بودیم. در بخش آقایان نیز برگزاری چندین دوره مسابقات آزاد در رده های مختلف سنی و همچنین میزبانی یک دوره آزمون از جمله فعالیت های تکواندو اسلامشهر بود.
وی افزود: آخرین رویداد ما دراسلامشهر که به نوعی مهمترین فعالیت مان در سال ۹۷ هم بود برگزاری رقابت های بین المللی با حضور تیم هایی از عراق، تونس، افغانستان و ایران بود که با تلاش و همدلی عوامل هیئت تکواندو اسلامشهر و یاری مسئولین هیئت استان به انجام رسید. باید اضافه کنم که برای برگزاری این رویداد ما اسپانسری هم نداشتیم و به جز کمک های ناچیزی که در اختیارمان قرار گرفت ما بصورت خودکفا توانستیم این مهم را به سرانجام برسانیم.
عزیزی در خصوص برنامه های تکواندو اسلامشهر در سال ۹۸ گفت: به دلیل فشردگی کارهای مسابقات بین المللی که در اولویت مان بود تقویم سال ۹۸ هنوز به طور کامل چیده نشده است .با هماهنگی هیئت استان و تایید فدراسیون تکواندو در تدارک یک اعزام بین المللی هستیم. در تلاش هستیم تا در یک تورنمنت در کشورهای مجاور شرکت کنیم.
رئیس هیئت تکواندو اسلامشهر در خصوص رقابت های لیگ با بیان اینکه برگزاری لیگ در سال آتی قطعا در دستور کارمان است افزود: لیگ اسلامشهر با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و لیگ منطقه ای هم که برگزاری آن توسط هیئت استان مطرح شده است در دستور کارمان قرار دارد و همه تلاش مان را برای به تحقق رسیدن اهداف هیئت انجام خواهیم داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram