۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

همایون:افتتاح دفتر هیات تکواندو بهارستان در سال جدید

رئیس هیئت تکواندو شهرستان بهارستان گفت: با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان بهارستان در هفته های آتی دفتر هیئت تکواندو و خانه تکواندو بهارستان را افتتاح خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، داود همایون رئیس هیئت تکواندو شهرستان بهارستان در گفتگو با روابط عمومی این هیئت در خصوص عملکرد تکواندو بهارستان در سال ۹۷ گفت: در سال ۹۷همچون سنوات گذشته فعال بودیم. به عنوان بهترین عملکرد میتوانم به برگزاری لیگ غرب تهران که با همکاری هیئت تکواندو چهاردانگه صورت گرفت اشاره کنم. از تجربیات سالیان اخیر در امر برگزاری لیگ بهره لازم را بردیم و شاهد پیشرفت بسیار بالای کمی و کیفیی این رقابت ها بودیم.
وی افزود: در لیگ های استان و کشور حضور پر رنگی داشتیم و موفق شدیم در لیگ خردسالان و نونهالان استان به ترتیب بر سکوهای دوم و سوم قرار بگیریم. همچنین در لیگ منطقه ای خردسالان کشور تیمی کاملا بومی را روانه رقابت ها کردیم که توانستیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم. باید اضافه کنم که در تمامی رده های لیگ استان یا حضور مستقیم داشتیم و یا بازیکنان و مربیان بهارستان در قالب تیم های دیگر به صورت قرضی به رقابت پرداختند. در کنار این فعالیت ها برگزاری منظم رقابت های قهرمانی در ظول سال در دستور کار ما بود.
همایون با اشاره به حضوری قدرتمند تر از گذشته در سال ۹۸ گفت: در سال جاری در دو رده خردسالان و نونهالان در لیگ کشور حضور خواهیم داشت که تیم خردسالان از محل درآمدهای هیئت و تیم نونهالان با کمک اسپانسری که حضورش در تیم ما قطعی شده است، پا به عرصه رقابت ها خواهیم گذاشت. همچنین در دو بخش آقایان و بانوان حضوری پر قدرت در لیگ های استان تهران در تمامی رده ها خواهیم داشت.
وی با اشاره به حضور در لیگ منطقه ای استان گفت: ما همه تلاش خود را برای تعامل با هیئت استان خواهیم کرد و از این رو در لیگ منطقه ای که برگزاری آن توسط هیئت تکواندو استان تهران پیشنهاد شده است حضور خواهیم داشت. ضمنا به یاری خدا و با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان بهارستان در هفته های آتی دفتر هیئت تکواندو و خانه تکواندو بهارستان را افتتاح خواهیم کرد که این امر نوید بخش روزهای خوش برای تکواندو بهارستان خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram