۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

احمدی: توسعه تکواندو در چهاردانگه اولویت اصلی ماست

رئیس هیئت تکواندو چهاردانگه گفت: در حال حاضر یک دهم از جمعیت پنجاه هزار نفری چهاردانگه تکواندو کار هستند و به طور کلی اولویت اصلی ما توسعه تکواندو در چهاردانگه است.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، علی احمدی رئیس هیئت تکواندو شهرستان چهاردانگه در گفتگو با روابط عمومی این هیئت گفت: در سال ۹۷ دو مسابقه قهرمانی در دو بخش آقایان و بانوان به مناسبتهای هفته دفاع مقدس و دهه فجر برگزار کردیم که در بخش بانوان این امر برای نخستین بار محقق گردید. پنجمین دوره متوالی لیگ تکواندو غرب استان تهران را با همکاری هیئت بهارستان در رده خردسالان در دو سطح برتر و دست یک و در رده نونهالان در سطح برتر با حضور ۳۰ تیم برگزار کردیم. همچنین تیم خردسالان هیئت تکواندو چهاردانگه در لیگ استان تهران موفق به کسب مقام سوم شد و برای اولین بار تیم بانوان ما در رده نونهالان در رقابتهای لیگ استان حضور یافت که تجربه بسیار با ارزشی بود و به یاری خداوند به عنوان هیئت تکواندو برتر در سال ۹۷ از سوی هیئت تکواندو استان تهران معرفی شدیم.
وی افزود: در سال گذشته طی مراسمی از پیشکسوت تکواندو کشورمان استاد غلام حسن ذوالقدری که به نوعی بنیانگذار تکواندو در چهاردانگه به شمار می رود و تکواندو در این شهرستان توسط ایشان آغاز شده، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
احمدی با اشاره به برنامه های این هیئت در سال ۹۸ گفت: به یاری خدا و با حمایت شهرداری و شورای شهر چهاردانگه به زودی در این شهرستان خانه تکواندو خود را افتتاح خواهیم کرد. برگزاری دو دوره مسابقات قهرمانی و حضور در لیگ های استان تهران در دو رده سنی خردسالان و نوجوانان در بخش آقایان در دستور کار قرار دارد. همچنین با هماهنگی های به عمل آمده قرار است تا تکواندو کاران چهاردانگه از تمرین تکواندو تیم ملی کشورمان بازدید کنند.
رئیس هیئت تکواندو چهاردانگه با اشاره به وضعیت خوب تکواندو بانوان در این شهرستان گفت: در حال حاضر ما ۷ باشگاه و جمعاً ۳۰۰ هنرجوی خانم داریم که پا به پای آقایان در تلاش هستند. ما با بهره گیری از حضور اساتید و بزرگانی همچون استاد براری که به عنوان مشاور فنی هیئت بسیار تاثیرگذار بوده اند توانسته ایم به آمار ۸ باشگاه فعال و ۵۰۰ هنرجوی آقا و خانم دست بیابیم که این آمار در مقایسه با قبل بسیار خیره کننده است. باید اضافه کنم در حال حاضر یک دهم از جمعیت پنجاه هزار نفری چهاردانگه تکواندو کار هستند و به طور کلی اولویت اصلی ما توسعه تکواندو در چهاردانگه است.
احمدی در خصوص برگزاری لیگ منطقه ای توسط هیئت تکواندو استان تهران گفت: هیئت تهران همواره نگاه ویژه ای به ما دارد و ما هم با تمام توان می خواهیم در کنار تکواندو تهران باشیم. ازین رو معتقدم برگزاری لیگ منطقه ای نیاز به تشکیل جلسات تخصصی دارد و می بایست اختیارات مابین عزیزان تفکیک شود تا برنامه نتیجه مورد نظر خود را بدهد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram