۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » آرشیو اخبار » اخبار » اخبار » ارشیو کل اخبار » پیشوا » گفتگو
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

هداوند حیدری: تکواندو پیشوا در سال ۹۸ خواهد درخشید

رئیس هیئت تکواندو شهرستان پیشوا گفت: با برنامه ریزی های انجام شده روند رو به پیشرفتی خواهیم داشت و تکواندو پیشوا در سال ۹۸ خواهد درخشید.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، صابر هداوند حیدری رئیس هیئت تکواندو پیشوا در خصوص عملکرد این هیئت در سال ۹۷ گفت: دو دوره مسابقات قهرمانی در بخش بانوان و یک دوره در بخش آقایان برگزار کردیم که این امر در بخش بانوان برای اولین بار در شهرستان صورت پذیرفت. ما در حالی اقدام به برگزاری ۳ دوره مسابقات قهرمانی کردیم که تنها سه مربی مرد و دو مربی خانم فعال در پیشوا حضور دارند و این مهم از این حیث حائز اهمیت بود. در سال گذشته همواره در تمامی رویدادهای استانی حضوری مستمر داشتیم. همچنین در بخش فرهنگی برگزاری کلاس های قرآنی را در دستور کار قرار دادیم که باز خورد بسیار خوبی داشت و با حمایت مسئولین ورزش شهرستان پیشوا روبرو شد.
رئیس هیئت تکواندو پیشوا با اشاره با برنامه های این هیئت در سال جاری گفت: مقرر گردیده است تا با حمایت شهرداری پیشوا در لیگ نوجوانان و دسته یک پومسه کشور در بخش آقایان و همچنین در لیگ نونهالان دختر و نونهالان و نوجوانان پسر استان تهران حضور داشته باشیم که اعتبار خوبی برای این امر در شهرداری پیشوا در نظر گرفته شده است. با حمایت کامل اداره کل ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در آینده نزدیک دو مجموعه ورزشی افتتاح کرده و فعالیتمان را آغاز خواهیم کرد. با برنامه ریزی های انجام شده روند رو به پیشرفتی خواهیم داشت و تکواندو پیشوا در سال ۹۸ خواهد درخشید.
حیدری با بیان اینکه شهرستان پیشوا مذهبی است افزود: ما در حوزه کارهای فرهنگی پتانسیل بالایی داریم و در تلاش هستیم همزمان با پیشرفت در بعد فنی و قهرمانی در بعد اخلاق و معنویات هم پیشگام باشیم.
وی با اشاره به این نکته که ما در مجاورت دو شهرستان ورامین و پاکدشت هستیم و تعامل خوبی با آنها داریم در خصوص برگزاری لیگ منطقه ای توسط هیئت تکواندو استان تهران گفت: از برگزاری این لیگ استقبال می کنیم و در رده سنی خردسالان و نونهالان در قالب تیم هیئت تکواندو پیشوا در این رقابت ها حضور خواهیم داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram