۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

زوار: سال گذشته روند رو به رشدی در تکواندو جنوبشرق داشتیم

رئیس هیئت تکواندو حوزه جنوبشرق گفت: حضور و درخشش تکواندوکاران جنوبشرق در مسابقات استانی و کشوری نشان دهنده روند رو به رشد تکواندو جنوبشرق در سال گذشته بود.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، محمدرضا زوار رئیس هیئت تکواندو حوزه جنوبشرق در گفتگو با روابط عمومی این هیئت با اشاره به عملکرد قابل قبول حوزه جنوبشرق در سال ۹۷ گفت: در سال گذشته توانستیم حدود ۹۵ درصد از تقویم اجرایی خود را به انجام برسانیم و مسابقات قهرمانی را در رده های مختلف سنی در دو بخش آقایان و بانوان با هماهنگی هیئت استان برگزار کردیم که با استقبال بسیار خوبی همراه بود. همچنین شاهد حضور و درخشش تکواندوکاران جنوبشرق در مسابقات استانی و کشوری بودیم که این امر نشان دهنده روند رو به رشد تکواندو جنوبشرق در سال گذشته بود.
وی افزود: حضور در مسابقات قهرمانی حوزها و شهرستان ها، حضور در مراسمات فرهنگی و مناسبت های مختلف هم با هماهنگی هیئت استان و هم اداره کل ورزش و جوانان جنوبشرق که همواره حمایت خوب و همه جانبه ای از تکواندو دارند و همچنین برگزاری لیگ بانوان جنوبشرق در رده های مختلف سنی از دیگر دستاوردهای ما در سال گذشته بود.
رئیس هیئت تکواندو جنوبشرق با اشاره به حضور تیم های این حوزه در لیگ های فدراسیون در رده های سنی خردسالان و نونهالان در دو بخش آقایان و بانوان افزود: مربیان و تکواندو کاران جنوبشرق با توجه به شرایط مالی و بضاعت حوزه از جان مایه می گذارند تا تکواندو جنوبشرق همواره در صحنه باشد و خوش بدرخشد. ما قهرمانانی همچون محمد مهدی عمادی که موفق به کسب طلای قهرمانی جهان، کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی کشور و عنوان فنی ترین بازیکن این رقابت ها شد، را در بین خود داریم که نشان دهنده پتانسیل بالای تکواندوی جنوبشرق می باشد.
زوار در خصوص سال جاری گفت: طبق توافق نامه ای که در ابتدای سال در هیئت تهران انجام شد مقرر گردید برنامه های حوزه ها و شهرستان ها اعم از برگزاری مسابقات با هماهنگی هیئت استان و در فواصل مد نظر آنها به انجام برسد و به یاری خداوند برگزاری لیگ بانوان در تمامی رده ها را همچون گذشته در دستور کار خواهیم داشت.
وی در خصوص برگزاری لیگ منطقه ای هم گفت: برگزاری لیگ به صورت منطقه ای هم حسن ها و هم ضعف هایی را به همراه خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های مناسب در این لیگ حضور داشته باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram