۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

قم قهرمان شد/پایتخت نشیان نایب قهرمان

در پایان مسابقات قهرمانی پاراتکواندو کشور ،تیم قم  جام قهرمان را بالای سر برد ،تهران نایب قهرمان و فارس سوم شد .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو در رده بزرگسالان و اولین دوره این رقابت ها در رده سنی نونهالان – نوجوانان در گروه مردان با حضور ۵۰ شرکت کننده از ۱۳ استان تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، گیلان ،کرمان، مرکزی، قم، بوشهر، مازندران ،لرستان، البرز و آذربایجان غربی در دو بخش کیوروگی و پومسه ، چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن و به میزبانی هیات تکواندو استان تهران برگزار شد.
در پایان این رقابتها،در مجموع رنگ مدال ها تیم استان قم عنوان قهرمانی را بدست آورد،تیم تهران نایب قهرمانی را کسب کرد،فارس سومی را به خود اختصاص داد و ایلام چهارم شد .
اسامی نفرات برتر در دو بخش کیوروگی و پومسه در کلاسبندیهای مختلف ، از سوی کمیته برگزاری به شرح ذیل اعلام گردید:
رده سنی بزرگسالان:
وزن ۶۱- کیلوگرم(k44):
مقام اول: احسان دشتی از استان اردبیل
مقام دوم: محمد جواد اسلامی از استان قم
مقام سوم: ابوالفضل حسینی از استان اصفهان
مقام سوم مشترک: عمران رحمان اف از استان تهران
وزن ۷۵- کیلوگرم(k44):
مقام اول: افشین بیرانوند از استان لرستان
مقام دوم: برسام متوسل از استان تهران
مقام سوم: محمدرضا شعبانی از استان قم
وزن ۷۵+ کیلوگرم(k44):
مقام اول: نوید کرمخانی کاکاوند از استان البرز
مقام دوم: میلاد یزدان پرست از استان اردبیل
مقام سوم: اسدالله بذر افکن از استان فارس
مقام سوم مشترک: حسین علیزاده از استان قم
وزن ۶۱- کیلوگرم(k42):
مقام اول: بهزاد رحیمی از استان کرمانشاه
وزن ۷۵+ کیلوگرم(k42):
مقام اول: اسدالله بذرافکن از استان فارس
مقام دوم: عبدالمحمد شادمان از استان بوشهر
وزن ۷۵- کیلوگرم(k42):
مقام اول: محمدرضا شعبانی از استان قم
مقام دوم: سید ابوالفضل موسوی از استان مرکزی
وزن ۶۱- کیلوگرم(k42):
مقام اول: محمد جواد اسلامی از استان قم
مقام دوم: سید محمد موسوی از استان قم
وزن ۷۵- کیلوگرم(k43):
مقام اول: عمران رحمان اف از استان تهران
رده سنی نوجوانان(k44):
مقام اول: حمیدرضا دهقانی از استان بوشهر
مقام دوم: عباس غلامی از استان کرمان
رده سنی نونهالان(k44):
مقام اول: مهدی داقلی بیگی از استان اصفهان
مقام دوم: محمد حسین مصطفوی از استان اصفهان
رده سنی خردسالان(k44):
مقام اول: شهرام صحرایی از استان مازندران
مقام دوم: ابوالفضل شکریان از استان قم
پومسه:
رده نونهالان:
مقام اول: ابوالفضل ایمانی از استان تهران در کلاس Ne
مقام دوم: علیرضا صادقی از استان فارس در کلاس Ne
رده سنی نوجوانان:
مقام اول: سجاد ساداتی از استان فارس در کلاس Pc
رده سنی بزرگسالان :
مقام اول: سالار قنبری از استان آذربایجان غربی در کلاس Pc
مقام اول: سبحان طاهری از استان گیلان در کلاس Ne

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram